K Karina 08.03.2007

Da, znaju! Neskoljko let nazad odna moja znakomaja delala u nego protezirovanie molochnih zhelez.Rezuljtat bolee, che,m horoshij. ewe odna znakomaja delala 2 goda nazad u nego zhe grudj i nos. V etom godu ewe odna znakomaja vostanavlivaet grudj u Janisa posle neudachnoj operacii v Gailezers.

N Nadja 30.03.2007

Ja delala nedavno grudj u Janisa-idealnij rezultat!Otno$enie v klinike-super,kak doma!Kak vra4,on o4enj vnimatelnij.Ja ostalas dovolno,krome togo,estj njuansi,kotorimi nikto v na$em gorode ne vladeet!Denj operacii nazna4il 4erez denj,kak ja k nemu pervij raz obratilas!Spasibo emu!Esli kogda-to pridjotsa e$e raz le4 na operacionnij stol-tolko k nemu.

V Vika 30.04.2007

Kak mozhno naznachitj operaciju cherez denj posle pervogo vizita, a kak zhe ANALIZI, polnoe obsledovanie sostojanija zdorove pered ljuboi oper. ....???!!!!Ne odin normaljnij vrach tak delatj ne budet!Videla malenjkuju devochku posle ne udachnoi operacii "Zajchei gubi", kot. delal Janis, otkravenno govorja zreliwche ne dlja slabonervnih, posle operacii guba stala ewche huzhe, chem bila, potom ona obratilasj v kliniku na Dzirciema, i teperj vse O.K!

A Alina 04.05.2007

otlicnij vra4!znajet svojo delo!

N Nadja 08.05.2007

Mne bila nazna4ena operacija 4erez denj,potomu 4to u menja zaranee bili sdelani analizi i ja sobiralas delatj operaciju v Gailezerse,no slava bogu,vovremja otmenila.Tk v Gailezerse delajut razrezi pod grudju i $rami ostajutsa navsegda.A kogda ja pri$la k Janisu-on predlozil na vibor 2 drugih varianta razreza.Ja ostalas o4enj dovolna-s trudom mogu najti sledi razrezov.

N Nadja 08.05.2007

E Ekaterina 15.04.2008

A ja sdelala grudj u Zarzeckogo pocti god nazad, cestno-rezultatom ne dovolna, on postavil ne tu formu implanta, kotoruju ja prosila, i razmer ne tot cto bilo nuzno.Bumagi nikakie v klinike ne dali posle operacii.A priem u nego v kabinete dlitsja bukvalno 5 minut, za eto vremja tolkom i sprositj nicego ne uspevaesh.Vse kak na konveere vhodjat i vihodjat...

M Marina 19.05.2008

Ja ochenj dovoljna rezuljtatom mamoplastiki, operacija bila 4 mesjaca obratno, jejo naznachili cherez 5 dnej posle konsuljtacii, tak kak u menja uzhe bili vse analizi. Vrach ochenj ponravilsja, ja bila u neskoljkih hirurgov na konsuljtacijah, no oni ne vnushali mne takogo doverija kak Zarzeckij. Klinika super, otnoshenije zamechateljnoje, grudj u menja teperj velikolepnoj formi, vigljadit ochenj estestvenno, a glavnoje shramov uzhe prakticheski ne vidno. Uzhe paru moih podrug podumivajet ob analogichnoj operacii u Zarzeckogo.

V Vita 03.07.2008

Esmu ļoti apmierināta ar operācijas rezultātu, nekādu problēmu.. pagājuši 6 mēneši, un neviens nevar pateikt, ka ir veikta krūšu korekcija.
Jā, dakteris ir mazrunīgs, bet.. ne jau tas ir laba rezultāta garants + ikvienam ārstam var "piesieties", Es izvēloties ārstu pirms operācijas, saklausījos par visiem..

P.S. ..un vispār, ieteiktu uzticēties ārstam. Es neparīju ko konkrētu, vnk uzticējos, jo viņš ir Vīrietis :)

Rezultāts: fantastika :)

B Beate 03.07.2008

arī taisīju krūšu palielināšanas operāciju, teikšu tā... dakteris jauks, klīnikā atmosfēra ļoti pretimnākoša un rezultāts arī tīkams! man patīk, draugam arī!
Konsultācija pirms operācijas gan varēja būt garāka, kā jau te Ekaterina minēja, viss notiek ļoti ātri. šķiet pārāk ātri, lai klients, kurš vēl nav īsti sapratis vai vēlas to darīt vai ne, spētu izlemt!

I ieva 09.12.2008

pec krusu palielinasanas operacijas esmu loti neapmierinata. viena kruts stipri deformeta, implantats sakrunkojies, sakara ar to kruts diezgan nopietni iekaisa. zvaniju uz kliniku, man pteica pa telefonu nekadu informaciju nesniedzot. saku par zarzecka kungu ta intensivak paintereseties un izradas neesmu ta vieniga. jo lielaka vinam ta rutina, jo nolaidigak opere...

J Juris 09.12.2008

Man arī tā bija, kad gribēju palielināt sev pakaļu. Viena bulciņa tāda, otra tāda, bet caurums palika vēl lielāks. Un ko tālāk - iepūt man pakaļā!!!

J jeah 09.12.2008

Jūs blondās kazas nesaprotat, ka medicīna nav tosters vai veļasmašīna?K`das garantijas tad jūs gribat?Gribat, lai ārsts ir brīnumdaris, mags vai Dievs?Kā tad viņš var paredzēt, kā jūsu organisms pieņems vai nepieņems implantu?Turklāt jums neškiet muļķīgi, ka ārstam būtu jāsniedz konsultācijas pa telefonu?Galīgi jau aptrakušas?Varbūt padomājiet par smadzeņu implantiem, ko?

J Juris 09.12.2008

Cik varētu maksāt smadzeņu implanti?

J jeah 09.12.2008

Es domāju šīm te blondīnēm, kas vēlas nez kādas formas utt, naudai nav nozīmes, gan jau joberi visu apmaksā.

U uh 09.12.2008

Ievai netikai""implantats sakrunkojies"", bet arī pareizrakstība deformējās:D

J Juris 09.12.2008

Un ko darīt man ar manām smadzenēm?

: :) 09.01.2009

Savas smadzenes var droši izmest misenē vai labāk noskalot podā, lai tie nesmird...

M mey 23.11.2009

MM, JA MEITENES, LASOT SADUS TEKSTUS SMIEKLI NAK. VAI TIESAM TIK SAKOMPLEKSEJIES UN NELAIMIGS CILVEKS, KA-JEAH-IR SPEJIGS SAKARIGI IZTEIKT SAVAS DOMAS, NENOMELNOJOT CITUS. SPRIEZOT PEC IZTEICIENIEM, TA VARETU BUT SIEVIETE PARI 40, NO LAUKU FERMAS, KURA VISU SAVU DZIVI IR CIETUSI NO MAZVERTIBAS KOMPLEKSIEM. CIK NEPATIKAMI IR VINAS DOMU KLASTI-DROSI VIEN TIKPAT CIK VINJA PATI.

F filss 23.11.2009

No mazvērtības kompleksiem kāreiz cieš tās, kas metas zem skalpeļa:)
Domāju sievietei no lauku fermas absolūti nesatrauc viņas augums:)Viņai ir citas lietas un intereses:)