AtrisinātaJānis Pudelis Zaiga Viatere - Krāpniecība

Neuzticieties šim pārītim, abi krāpnieki!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 24.08.2017

Uzņēmuma Jānis un Zaiga vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

tov2 18.02.2012

Sveicināti!
Paldies par atbildi.Informācija par šo projektu.

Koka saliekamās mājas tiek ražotas Līvānos, bet viņiem nav savas montāzas brigāde.Pats uzņēmums ar to negrib nodarboties.Tapēc man tika izteikts piedāvājums veidot savu montāzas kompāniju.Man pieredze celtniecības darbu izpildē un vadīšanā ir no 1993.gada.

Mājas pamatā tiek eksportētas uz rietumeiropu.Patreiz nopietnākie pasūtījumi ir no Francijas.Notiek sarunas arī ar klientiem no Holandes, Zviedrijas un Vācijas.Katra māja ir individuāls pasūtījums un izgatavošanai nepieciešams savs detalizēts projekts.Informācijai nosūtu detalizēto projektu un mājas realizāciju.

Montāzas izmaksu tāme ir atkarīga no mājas projekta un saeržģītības.Vidēji tās būtu robežās 20000-28000euro.

Peļ'na no mā'jas montāzas ir ap 1000-1500 euro.

Nepieciešamās investīcijas uzņēmuma izveidei būtu ap 21000-25000euro.Dotā summā ietilpst uzņēmuma dibināšanas, apmācību, montāzas prakses, instrumentu un iekātru.transporta/buss/ un apgrozāmie līdzekļi.

Tāda patreiz ir informācija.

Ar cieņu,

Jānis Pudelis, Saulkrastos,

tel 27001167

P Poseidons 14.04.2012

Pudeli, atdod naudu, ko aizņēmies!!! Jau 10 mēnešus nespēj atdot vai negribi?