Jānis Joničenoks - ĪRNIEKS

Uzmanību - krāpnieks Jānis Joničenoks. Pirms slēdzat īres līgumu ar šo personu (vai viņa dzīvesbiedri Elīna Zemīte), apsveriet, vai vēlaties gūt materiālus zaudējumus. J. Joničenoks nekaunējās izmantot izīrētājas- sievietes grūtniecības 8. mēnesī - pretimnākšanu un, izveidojis milzīgu parādu par patērēto elektroenerģiju un komunālajiem maksājumiem, atstāja dzīvokli, nenododot pat tā atslēgas. Esiet gatavi uz Jāņa izdomātajiem oriģinālajiem stāstiem par samaksas kavēšanos, taču diemžēl, skaidrojot man zināmajā viņa nu jau bijušajā darbavietā - neesmu vienīgā, kura interesējas par to, kā varētu viņu dabūt rokāa

D

D D 15.02.2011

? Autorīt, pirms te rakstijās likumus vajadzēja zināt.Nezināšaana ka zinams neatbrivo no atbildibas.