www.sudzibas.lv Jānis Jansons Jānis Jansons - Mēbeles

Jānis Jansons - Jānis Jansons - Mēbeles

Sveicināti! Vēlos brīdināt par mēbeļu izgatavotāju Jāni Jansonu. Patīkams un zinošs cilvēks, BET pazūd ar galiem. Sola vienu termiņu, bet pēc tam vispār neliekas ne zinis par sasolīto. Kad tiek sazvanīts tad ir aizbildinājumi ka kautkas noticies , bet .. no sērijas..nākamnedēļ bus noteikti..obligāti..utt.pienāk nākamā..aiznakamā nedēļa un pat nākamais un aiznākamais mēnesis, BET paūtījumi NEIZPILDA. Cilvēkiem, kuri plāno pasūtīt kādu mēbeli pie šī Meistara, ir jārēķinās, ka būs jāgaida dikti ilgi un, ka pastāv iespēja, ka būs pazaudēts laiks un pasūtījums tā arī netiks realizēts un būs jāmeklē pie kāda cita Meistara skapis..plaukti..virtuves iekārta..kā mums! Tā arī pacietīgi gaidījām un gaidījām , bET NEsagaidījām