Jānis Herberts Krustojumi.lv - Vilciena braukšanas

Nekādā gadījumā nepiekrītiet ņemt šo personu kā instruktoru braukšanām. Visu braukšanu laikā pļāpā par savu privāto dzīvi, minimāli runā par noteikumiem. Tā vietā, lai normāli paskaidrotu kā rīkoties attiecīgajās situācijās, pats ķeras pie stūres un pedāļiem. Tas, ka viņš uzvedas ļoti draudzīgi ir gudrs gājiens, lai ievilktos braukšanu skaiti, jo pie eksāmena laist negrib un par to pat nerunā. Savu minimālo braukšanu laikā pat figūras netika ņemtas. Jānis herberts pat nepieļauj tādu domu mēģināt iekļauties noteiktajās braukšanās, ved pa vienām un tām pašām vietām, dažreiz pat neatcerās, ka viņas jau vairākas reizes ir brauktas un skaidrotas. Braukšanu laikā mēdz runāt bieži pa telefonu vai kārto savas privātās darīšanas. Laiks, par kuru tiek maksāts vienkārši iet zudībā.
Pārāk familiāra uzvešanās, vispār neņem cilvēcīgi vērā, ka visi nevar laiku un naudu tērēt, lai papļātu un atbalstītu autoskolas budžetu.

S sitisim tos...kos 28.01.2018

Piektrītu rakstītajam. Loti mīl naudu un veidus kā kautko nemaksāt, bet tikt pie naudas.