www.sudzibas.lv Jānis Herberts Krustojumi.lv Instruktors Jānis Herberts

Jānis Herberts Krustojumi.lv - Instruktors Jānis Herberts

Skola ja mācīsies tiksi ātri galā ar teoriju. Bet problēmas sākās ar braukšanām. Ir tāds intruktors Jānis Herberts no šī gan ir jāuzmanās. Sākumā braucsiet ja redzēs ka ļoti ātri vēlaties nolikt un samaksa nav šķerslis kaut katru dienu dos braukt, pec tam lai to paildzinātu pateiks es Tev vēlāk sarakstīsu to kartiņu mājās var palikt pie manis žūrnālā, bet ja vēlies vari ņemt droši(ar tādu pasniedzošu žestu dod atpakaļ) protams jau neko nenodomāsi lai jau paliek. Bet tad kad tā kartiņa ir nonākusi viņa rokās nu tad jau sākās skandāls. Jānis teica ka atdos manu kartiņu parakstīt, bet kam? Prasu atpakaļ šis meklē savā mašīnas bardačokā a tur čupām bet manas kā tieši nav.Zvanu pec darba laika saku lai paņem manu kartiņu jo viņai pie manis jābūt. Bet viņa sieva kautkāda juriste skaitās. Bet kad sāka rasties aizdomas aizgāju uz skolu viņa meitai Lindai Herbertei - Burģelei, šī atbild neko nezinot, pie direktora nav skolā nav kartiņa. Jānis izrādās baigais melis tad es uzvilkos un sāku šim zvanīt un prasu kas pa lietu, kapēc melo? Sazinajos ar CSDD kvalitates nodaļu, šie teica lai nosaucu instruktora vārdu uzvārdu un apliecības nodaļu, okey uzreiz nenodevu. Zvanu Jānim Herbertam stāstu ka uz CSDD pazvaniju un būs problēmas ja neatdos kartiņu. Okey šis uzreiz ņem savada visas manas braukšanas,palaiž uz eksi un saka nekad mani nevēlas vairs redzēt pats Jānis pat atdeva skolas direktoram Haraldam Burnickim rokās. Parunājos arī ar citām meitenēm kuras pēc manis nāca braukt ar Jāni paklausijos ka viena pat 100 reizes braukusi kāda cita jau ka nevar saskaitīt, likās nu katkadam progresam jau būtu jābūt, bet tie instruktori ir jāspiež pie vietas. Ar vienu sanāca autobusā parunāt un pēc apraksta un varda meitene bija braukusi Ar Jāni Herbertu ieteica iet prom leni ko var iemācīties baigi velkot garumā, sakumā neticēju bet pēc tam atmaskoju viņu. Vērtējat paši domājat līdzi

Autors: Elgars
Datums: 25.04.2017 15:47

Jānis Herberts, teikšu godīgi, sliktākais instruktors, ko es pazīstu, nevienam neiesaku, pret meitenēm attiecas uķi puķi, http://antireklama.lv/lv/auto-prieks/comments/topic-21512/3.html

Ieejat šajā mājas lapā un ar mani "naudas slaukšanu" noticis tas pats, nobraucu 40 braukšanas reizes pa 90 min, joprojām neatļauj iet likt eksāmenu, braucam pa vienu un to pašu maršrutu. Sabļāva par to, ka nejēdzu iesākt ātri un bez raustīšanās, noslāpšanas braukt, sabļāva par to, ka noslāpst vispārīgi, raustīja stūri. Varbūt tev Ilze bija fiziskais izskats, kas lika Jānim tevi palaist uz eksāmenu vai arī tu esi kāds viņa radinieks, bet es uzsaktu, ka šo "instruktoru" ir jāatlaiž un jābrīdina cilvēkus, lai nepavelkas uz viņa ilgās muldēšanas un čomošanās

S sitisim tos...kos 11.09.2017

Atradu rakstu no 2010-01-29 19:50:31, izrādās ka Jānis Herberts ir strādājis kopā ar savu sievu autoskolā un šīs lietas ar kursantiem un naudas lietām ir labi noslīpējuši. Kā iegūt kursanta uzticību kādu pieeju likt lietā. Prasmes labi noslīpētas jo šī nozare ir loti ienesīga.

Autoskolā KONI tas ir noticis 2010-01-29 19:50:31

S sitisim tos...kos 13.09.2017

Jānis Herberts mīl tik ļoti naudiņu ka piekpj lūk šadu shēmu. Ir cilvēks kurš vēlas iet uz autoskolu, ja nu kautkā caur paziņām kurš ir iedevis Jāņa nr tam cilvēkam kas ies uz krustojumi.lv tad protams Jānis mēģinās pierunāt lai caur viņu reģistrējās autoskolā, Jānis teiks ka mana meita piereģistrēs Linda Herberte - Burģele. Viņam tas par labu ejot, viņa kontā ieripo naudiņa. Pats pat nesaprotu kas tā par shēmu, bet skolas konta jau tas neieripo noteikti. Bet šie cilveki ir labi shēmotāji. "Sava amata meistari'.

A Annija5 14.05.2018

Pilnīga patiesība!Ģimenes uzņēmums ar gadiem izstrādātu "naudas slaukšanas shēmu"!Atceros tos laikus,kā vinji abi mani slauca,ne tikai vadīšanā,bet skolā arī,kur vinja sieva pieņēma teorijas eksāmenus.Es biju par visu griezusies pie skolas vadības,kura mani pēc tam aizstāvēja!Es maksāju par visu- medicīnisko karti,skolas eksāmenu,eksāmenu CSDD,ar kuru man "palīdzēšot"! Saprotiet ka tās summas nebija mazas!

W wsergdvsc 16.10.2017

Pats raksti komentārā "nobraucu 40 braukšanas reizes pa 90 min, joprojām neatļauj iet likt eksāmenu, braucam pa vienu un to pašu maršrutu. Sabļāva par to, ka nejēdzu iesākt ātri un bez raustīšanās, noslāpšanas braukt, sabļāva par to, ka noslāpst vispārīgi, raustīja stūri.", tad brīnies, ka nelaiž uz eksāmenu :D Loģiski, ja nemāki pat uzsākt, kur nu vēl braukt, tad vari pat necerēt uz eksāmenu - aiziet, sabojāt instruktoram statistiku, samaksāt CSDD 40eiro par eksāmenu un atgriezties atpakaļ pie instruktora, lai turpinātu mācīties, nav liela māksla :D Ir redzēti pietiekami tādi, kuri uzskata, ka brauc kā dievi, bet patiesībā 30min laikā salasa 10 rupjas kļūdas, gandrīz uztaisa 3 reizes avāriju, neskaitot vidēji rupjas un sīkas kļūdas :D Pirms sūdzību un komentārus rakstīji, varēji padomāt, lai pats pēc muļka neizskaties :)

I Inta Lasmane 17.10.2017

Pie Jāņa Herberta mācījos braukt no "nulles". Varu teikt tikai pašu labāko - vienmēr laipns, precīzs. Tur kur vajadzēja, tika doti ļoti precīzi norādījumi un tas tik ļoti iesēdās atmiņā, ka tagad, jau krietnu laiku pēc mācībām, piebraucot pie attiecīgās vietas, viss ir skaidrs. Tas ka visu laiku par kaut ko pļāpājām, no sākuma bija mazliet traucējoši, bet tagad to novērtēju. Braucot varu komunicēt ar vispļāpīgāko blakussēdētāju. Starp citu eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Pie Jāņa braukt mācījās mana meita un māsas meita. Arī no viņām vislabākās atsauksmes.
Varbūt tiem, kas nav apmierināti, pašiem ir kādas problēmas?

M Māris Geidāns 08.02.2023

Mācījos pie Jāņa Herberta, iepriekš nebiju braucis ar auto, eksi noliku ar pirmo reizi! Labs pasniedzējs!