www.sudzibas.lv Jānis Grandāns Paņema priekšapmaksu un neizpildīja pasūtījumu

Jānis Grandāns - Paņema priekšapmaksu un neizpildīja pasūtījumu

Uzmanību, krāpnieks! Jānis grandāns, tālr. 28 790 400, darbojas reklāmas nozarē. Paņema priekšapmaksu, pasūtījumu nav izpildījis un naudu arī neatdod, izdomā visādus attaisnojumus (Salūza auto, strādnieki nepareizi uztaisījuši, pasūtījums jau stāv ražotnē, un tml.) jau pusotrs mēnesis ir pagājis, nav ne pasūtījuma, ne naudas. Par šo cilvēku ir šeit informācija, žēl ka neizlasīju agrāk внимание, мошенник! Янис гранданс, тел. 28 790 400 действует в сфере рекламы. Взял предоплату, не выполнил заказ и не возвращает деньги, придумывает различные оправдания (Сломанная машина, рабочие неправильно сделали, заказ уже на производстве, и т. Д.). Прошло уже полтора месяца, ни заказа, ни денег. О нем уже есть здесь жалобы, жаль что не прочитал раньше

P pooteriks 23.01.2015

un joprojaam periodiski publicē sludinājumus portālaa ss.lv (sadaļā Darījumu kontakti;reklāma)zem kompānijas nosukuma Riga Reklama

S saintific86 23.02.2015

etot gandon poxozhe kidaet vsex podrjat. Mne postojanno skazki rasskazivaet.

K KlientsABC 24.02.2015

Mums līdzīga situācija- jau turpat 2 mēnešus neesam saņēmuši pasūtījumu. Visu laiku kaut kas nav, pie tam 3 reizes jau mums kaut kas ir skaitīts atpakaļ, tik neko neesam saņēmuši. Ko kopīgu mēs varam pasākt ar šo biznesmeni?
Pie tam man viņu vēl ieteica paziņa, kurai nebija nekādas problēmas. Foršs ieteikums izvērtās!

Mangust25 24.02.2015

Šādiem krāpniekiem vajadzētu atsevišķu fotosadaļu - lai zinam savus "varoņus".
Ja nevar saukt pie atbildības un sodīt, tad vismaz pa purnu var iekraut kādā tumšā stūrī ( tie, kam nervu sistēma vājāka (JOKS!!!)

Mangust25 24.02.2015

Starp citu, sūdzības par viņu jau kopš 2014.g. septembra! Acīmredzams krāpnieks! Ko teiksi, Likumsarg? Varbūt ir vērts rakstīt iesniegumu policijai? -