Jānis Grandāns - krāpnieks

Jānis Grandāns, vada uzņēmumu ar cēlu vārdu GRANDPR, kas nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem, .. nu nenopietns tips, ar solijumiem un runām Rīgā, ar darbiem "Aizkrauklē"

ja planojat kādu sadarbību iesaku prasīt 100% priekšapmaksu, pretējā gadījumā būs mēnešiem jāskraida no pakaļas lai samaksā niecīgu summu, .. slidens tips kurš izmanto visādas viltības, un solījumus, arī pasakas ka viņam ir bloķēts konts jo apgrozās ievērojami līdzekļi bet tomēr it problēmas ar pusotra simta samaksāšanu, un gala rezultātā uzskata ka problemas var risināt vienkārši neceļot telefonu! ..

Mūsu valsts tācu ir tik maza, un ja darbojies šādā mazā sfērā kā šovbizness, tad nevar neapzināties, ka te visi viens otru pazīst .. :)

paskatījos ka neesmu vienīgais apkrāptais, .. skumīgi ka šādi cilvēki ir sabiedrībā..

S saintific86 23.02.2015

naglij kidala i skazochnik. Ne svjazivatsja ne v koem slu4ae!

F Fancynet 19.03.2015

Pilnīgi piekrītu. ka Jānis Grandāns ir krāpnieks un melis! Nekādā gadījumā nedrīkst ar viņu veikt nekādu sadarbību, jo zaudējumi būs garantēti! Man un maniem kolēģiem jau bija rūgta pieredze sadarbojoties ar šo tipiņu! Neizpilda savus solījumus, un pazūd ar visu naudu!

S saintific86 20.04.2015

Lidz shim bridim vel nav atdevis paradu. Apsola tikai un viss. Ja turpinas tada gara, ienesishu vinu sliktie.lv, rentmama un vel ap 10 datu bazem. Tautai jazin savus varonus :D