Jānis Banis - Krāpšana

Uzmanību! KRĀPNIEKS
Jānis Banis, dzimis 1978. gadā. No Siguldas. It kā strādā Rīgā. Izmantoja mob.tel. nr. 25714684, 26333628, 20224072, 29368457 šobrīd tie atslēgti. J.Banis aizņēmās naudu automašīnām, līdz šim brīdim nav atdevis ne naudu, ne automašīnas. Ja Jums ir zināmas pretlikumiskas krāpnieciskas darbības, ko paveikusi šī persona, vai kur šobrīd atrodas šī persona rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, lai Jūsu informāciju varētu pievienot iesniegumam Valsts policijai, un šo personu saukt pie atbildības par krāpnieciskām darbībām. Paldies pa sadarbību.

Papildināts Alberts 04.11.2017

A Alberts 21.05.2018

Uzmanību! KRĀPNIEKS
Jānis Banis, dzimis 1978. gadā. No Siguldas. It kā strādā Rīgā. Izmantoja mob.tel. nr. 25714684, 26333628, 20224072, 29368457 un 22458548. J.Banis aizņēmās naudu automašīnām, līdz šim brīdim nav atdevis ne naudu, ne automašīnas. Ja Jums ir zināmas pretlikumiskas krāpnieciskas darbības, ko paveikusi šī persona, vai kur šobrīd atrodas šī persona rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, lai Jūsu informāciju varētu pievienot iesniegumam Valsts policijai, un šo personu saukt pie atbildības par krāpnieciskām darbībām. Paldies pa sadarbību.

A Andis Dure 12.04.2020

janis banis dzivo Bauskas raj. MISA 13-8 MĀJA TEL 26609088