Jānis Banders fotogrāfs - Krāpšana

Fotogrāfs,Jānis Banders, kas savulaik prasīja milzu kompensāciju par viņa darba nelikumīgu izmantošanu, šobrīd turpina nodarboties ar lētticīgu ļautiņu krāpšanu. Nu jau vairākus gadus viņš piedalās un iesaistās dīvainos liela apjoma projektos, tajā skaitā politiskos, kuros piesaista investorus.. Kad darījums ir noslēgts, piesaistītais investors vairs nav vajadzīgs un veiklais darbonis vairs nav sazvanāms, dažādu tehnisku iemeslu dēļ - saslimis, kaķis nomiris, ļoti aizņemts, telefons sabojājies utt, utjp
viņš rīkojas stratēģiski - vispirms nokritizē projektu, tad saka, ka ir nozares speciālists, kam ir plaši sakari, tad imitē konsultāciju procesu, gudri runājot, un neko nepasakot, tad nelaimē nonākušie cilvēki uztic viņam savus līdzekļus un īpašumus ar kuriem viņs sola veikt investīcijas un ta stāsts beidzas, jo Jānis Banders ir izgaisis no zemes virsmas.

E

Dainis 30.10.2017

Kāds sakars fotogrāfam ar investīcijām? Kāpēc kāds uztic fotogrāfam savus īpašumus, rodas jautājums vai jūs ar galvu arī domājat?

O Olegs Potapovs 28.11.2017

Arī esmu satiecies ar šo cilvēku. Jānis Banders tiešām ir milzīga apjoma krāpnieks - ārējais tēls ir "pasaules līmeņa fotogrāfs", oficiāli - imidžmekers ar plašiem kontaktiem un skariem. Pats pārvietojas ar auto, kura numurs ir 666.
Jānis Banders lieliski māk izputināt jebkuru cilvēku, kas viņam uzticas. Man viņš solīja poltisko karjeru un ietekmi vienā no lielākajām partijām un strādāja pie mana tēla. Rezultātā šobrīd esmu spiests dzīvot ārpus Latvijas, jo paliku ne tikai par publisku ākstu, zadēju sievu, un ģimeni, bet pazaudēju visusu savus īpašumus, kuri tika ieķīlāti dažādos darījumos, it kā karjeras sponsorēšanas vārdā.

O Olegs Potapovs 29.11.2017

Šitais labais! Man paziņa savulaik pie viņa taisīja plikās bildes vīram kā dāvānu. Tagad šī ir lielā amatā un jau dažus gadus reizi mēnesī tam Jānim pārskaita normālu piķi, lai tās bildes netiktu publicētas dzeltenajā presē :))) Un cik vēl tādas aitas viņam ir, kas naudu nes par savu stulbumu!