www.sudzibas.lv Jāņa Saukas gaļas veikals Briesmīga apkalpošana Siguldā

Jāņa Saukas gaļas veikals - Briesmīga apkalpošana Siguldā

Sveiki!
Gribēju Jums zināšanai nosūtīt atsauksmi par apkalpošanu Siguldas veikalā. Kopš jūsu veikals ir atvēries Siguldā, iepirkos tur praktiski katru dienu jūsu labās produkcijas dēļ, kā arī apkalpošana vienmēr bija ļoti jauka. Taču šobrīd Siguldas veikalā neskaitāmas reizes es un daudzi citi klienti ir saskārušies ar tik briesmīgu, uzbrūkošu un aizskarošu apkalpošanu, ka katrs gājiens pēc gaļas produktiem sabojā garastāvokli visai dienai. Un to esmu pamanījusi ne tikai es, bet arī daudzi citi Siguldas iedzīvotāji, ar kuriem esam šo pārrunājuši un visiem viedoklis vienāds - produkcija izcila, bet negribas iepirkties dēļ pārdevējām. Precīzāk, vienas pārdevējas dēļ. Tā ir kundzīte ap 60 ar blondiem matiem līdz pleciem un brillēm. Nepietiek ar to, ka klientu klātbūtnē tiek publiski izlamātas un apvainotas pārējās pārdevējas, bet arī klienti. Vairākas reizes esmu ieradusies kopā ar savu dēlu ap plkst. 18.20, bet viss jau novākts, sakrāmēts kastēs un, kad pajautrāju, vai varu vēl ko iegādāties, tieku nolamāta ar tekstiem "es dēļ jūsu bērnu cīsiņiem netaisos tagad visu atpakaļ krāmēt" vai "nē, man jau apnikuši šitie, kas nāk, kad taisam jau ciet". Ja kādreiz palūdz sagriezt desu, tad ir 2 varianti - vai nu pārdevēja pasaka, ka negriezīs un viss, vai arī klientam tiek raidīti dusmīgi skatieni un izteikti dusmīgi komentāri. Tas ir atkārtojies neskaitāmas reizes. Tieši tāpat tiek apvainoti un apsmieti pārējie pircēji ar tekstiem - "ko skaties, ja neko nepirksi, ej stāvēt citur" un tamlīdzīgi. Ārkārtīgi nepatīkama sieviete.
Ja jūs vēlaties arī turpmāk saglabāt patstāvīgos pircējus, lūdzu, iemāciet šai darbiniecei pieklājības normas vai uzstādiet novērošanas kameras (ar skaņu), lai dzirdētu, kā šī "dāma" izturas pret pircējiem. Saglabājot štatā šādu darbinieku, jūs ne tikai zaudēsiet klientus Siguldas veikalā, bet arī savu labo reputāciju.

I Ilze Lavrinovica 09.07.2023

03.07.2023. iepirkos Jāņa Saukas veikalā t/c "Rīga plaza". Liels bija mans pārsteigums, kad atnākusi mājās konstatēju, ka man ir pārdota liellopa aukstā gaļa (galerts), kuras derīguma termiņš beidzas tajā pašā dienā - 03.07.2023. Man pat neienāca prātā, ka man šajā veikalā ir jāskatās, ko man pārdod, ar kādu derīguma termiņu, jo iepriekšējā pieredze bija pozitīva.
Tik zemu nenolaižas pat "Maxima". Preces, kam tajā dienā beidzas derīguma termiņš "Maximā" pārdod ar lielu atlaidi. Turklāt aukstā gaļa ir produkts, kas bojājas īpaši ātri. Un par Jāņa Saukas veikalā pirktās aukstās gaļas kārbu samaksāju ap 5 eiro. Protams, ka visu  aukstās gaļas kārbu nevarēju apēst vienā dienā, bet pēc 2 dienām tā jau smirdēja.

N Nepastāvīgais 14.10.2023

Ticu, ka sūdzība vietā, bet rakstītāja inteliģenci tomēr parāda vārda ''pastāvīgie'' konstanta aizstāšana ar ''patstāvīgie''. Pat anonīmajā lietotājvārdā ierakstīts - PATSTĀVĪGAIS!