Jāņa Balodisa / Bidamas durvis/ Iebuvejamie skapji - Skapja ielikšana

Divus gadus atpakaļ esmu pasūtījusi pie Jāņa Balodisa iebūvējamo skapi, vēl joprojām šis cilvēks nav pabeidzis likt skapi, tomēr visu naudu ir saņēmis. Kaut gan no sakuma teica, ka naudu vajadzēs maksāt pēc skapja ielikšanas, bet tomēr nauda tika paņemta skapja detaļam. Skapja karkasam ir vairāki defekti. Šis cilvēks man vairakkārt ir solījis atbraukt un pabeigt likt skapi, bet kad pienāca sarunāts laiks šis cilvēks neceļ klausuli un neatbild uz telefona zvaniem. Vai arī paceļot klausuli saka ka vajadzīgs veikals ir slēgts, vai nav mašīnas ar ko atvest atlikušu daļu un ka ir atņemtas tiesības un viņš nevar atbraukt. Bet katru reizi atbild neuztraucāties skapis būs es to jums ielikšu. Pacietība ir beigusies, līguma man nav, čekus arī. Rakstu lai arī jūs nekļūtu par šī cilvēka upuri.