Jameson Bar

Biju Jameson bar pie Baroncentra un vairs nekad tur neiegriezīšos! Blēžu banda! Pasūtījām ar draudzenēm katra pa šampānieša glāzei, kurai kartē cena bija 1,50 Ls, tu vēl tai oficiantei parādi ar pirkstu uz to 1,50Ls! Un kad jāiet prom, tad katras glāzes cena ir X 2 !!! Shī paskaidro, ka šhajā glāzē ielējuši 2 porcijas, jo savādāk nebūtu bijis skaisti! Nu super, par 3 šampja glāzēm samaksājām 9 Ls!!! Ko tad raksta tajaa kartē 1,50Ls, tas viss bija speciāli, ar tādu domu jau tas bija - APKĀST! Tā kā esiet piesardzīgi un vispār es tur neieteiktu iet pie tādiem studentiņu šmaucējiem!

D dace 16.06.2006

Jaa- tā nu gan arī man ir gadījies, arī veikalos u.c. Bettur jau varēja strīdēties pretī, jo ir patērētāju (kāds tajā gadījumā esat jūs) tiesību likums, ka pārdevējam prece jāpārdod parnorādīto summu. Un, ja viņi aizbildinās arto, ka smukums tur kaut kāds- tās ir viņu gaumes problēmas vai kaut kā tā. Nav jau patīkami protams strīdīties, bet nu VAJAG gan reizi pa reizei, ja nekaunība jau kāpj augumā.Nākamreiz lielāku acīgumu un sparu noturēt savu taisnību!!

A anita 15.07.2006

Nesen dzeeru tur shampi par 1 ls 100 ml. , taatad glaaze 2 ls.

L liene 24.07.2006

parasti jau pie cenam ir uzrakstits piemeram 1 ls- 50ml bet glaze jau nav 50ml bet vismaz 150ml vai 200ml vienkarsi kad pasuta vajag pateikt cik daudz velies nevis blometies ara jo ja tu nenoradi barmenis vienmer lies vairak jo vinam jau izdevigak

A arta 04.09.2006

Redzu, ka skukji ir pashi vien vainiigi, navajag tad pasuutiit glaazi shampaniesha, jo nu 100 ml glaazes reti kur gadaas!

K Kristina 05.05.2007

laukje esi ja? ka uz cenam skaties?? atpushoties maka izmeerus nemeera!!!!

L liene 09.05.2007

nu, tur toč nav īsti normālam jābūt, lai skatītos uz cenām...Esmu pati bijusi Jameson. Protams, nav no lētajām bodītēm, bet man liekas, ka tik garšīgi nekur netaisa un meitenes ar tur foršas strādā, gan bārā, gan lejā pie deju zāles...Laikam pirmo reizi gāji uz normalu iestādi...

J janina 20.02.2010

tada sajuta ka tagad menesi sedesi needusi.uztaisijusi breku del kaut kadam kapeikam...pati tur tuseju loti biezi un problemu nekad nav bijis

S sh. 09.07.2011

nedomā ka par šampanieti tu kādreiz samaksāsi 4 LS?.. vai mazāk.
Ja ņem šapamanieti, glāzi vai pudeli, tad tiešām maka izmērus nekskaties, it īpaši vietā, kas nav nekāda "būda".