www.sudzibas.lv IZZI Vissliktākais internets Rīgā

IZZI - Vissliktākais internets Rīgā

IZZI vissliktākais internets Rīgā. Visu laiku tikai problēmas: biežāk nedarbojas, neka darbojas, vienmēr ātrums ir daudz zemāks, neka pieteikts. Gaidiju interneta remontu 4 dienas. Pa šo laiku zvaniju operatoriem vismaaz 30 reizes un katru reizi savieno tikai ar autoatbildētāju:"Lūzu uzgaidiet, visi operatori ir aizņemti". Kad savienojos, tād piedava gaidīt meistaru 4 dienas, jo ir lielas rindas u t.t. Tajā pašā laika problēma nebija saistīta ar manu datoru vai modēmu, bet tas nedarbojas visā ielā jau ilgu laiku. Citu māju iedzivotāji arī nevarēja 4 dienu laikā saņemt palīdzību no šis kompānijas.

H Hackeriss.lv 09.01.2011

nu WooW! cmoon Ja nedarbojas ari citaas majaas tas noziime ka tiek mainiiiti vadi vai kautkas tads .. nevajag cepties bez iemesla jo to meedz saukt par "atjaunošanas servisu" :D

K Kaspars 20.03.2011

IZZI tik slikts internets nekad nav bijis un nevienam neiesaku to ņemt! Esmu laimīgs, ka esmu tcis vaļā no tā