www.sudzibas.lv IZZI Vissliktākais internets Rīgā

IZZI - Vissliktākais internets Rīgā

IZZI vissliktākais internets Rīgā. Visu laiku tikai problēmas: biežāk nedarbojas, neka darbojas, vienmēr ātrums ir daudz zemāks, neka pieteikts. Gaidiju interneta remontu 4 dienas. Pa šo laiku zvaniju operatoriem vismaaz 30 reizes un katru reizi savieno tikai ar autoatbildētāju:"Lūzu uzgaidiet, visi operatori ir aizņemti". Kad savienojos, tād piedava gaidīt meistaru 4 dienas, jo ir lielas rindas u t.t. Tajā pašā laika problēma nebija saistīta ar manu datoru vai modēmu, bet tas nedarbojas visā ielā jau ilgu laiku. Citu māju iedzivotāji arī nevarēja 4 dienu laikā saņemt palīdzību no šis kompānijas.

G gita 06.01.2007

Te nu atleik tikai piekrist, arī man ar IZZI ir viens problēmas un nevaru sagaidīt, kad beidzot varēšu no IZZI pakalpojumiem atteikties... internets ir kā gliemezis... kas 3 dienas nav ēdis, turklāt ļoti bieži vispār nedarbojas un par kabeļtv ar ir ko piebilsts... tā no rītiem vispār neiet... kā saka... kam gan no rīta pirms darbiņa var gribēties paskatīties ziņas... karoč... IZZI nerullē!

R robinator 17.01.2007

IZZI internets varētu teikt, ka vispār neiet.Nespēju atvērt 5 min delfi lapu...Lauzīšu līgumu.

E Emils 13.01.2008

Cik maksaa izzi interneta lausana?

E ehh 04.02.2008

IZZI serviss tiešām slikts. nevar sazvanīt. gribu lauzt līgumu. tiaki nezinu kāds interneta sniedzējs ir labāk par šo.

K Krixen 29.02.2008

Piekriitu,

Izzi internets ir ljoti slikts, aatrums par to cenu ir nereaali mazs un es centraa nemaz lielaku nevaru dabuut. Ceru ka citi neiekritiis.

I imanc 27.03.2008

normāls internets, provaideris gan sūdīgs:))

J JēkabsPīpiņš 03.06.2008

IZZI ir murgs.. Nekad, nekad, nekad vairs ar Izzi:(

M maya 09.06.2008

IZZI ir kaut kāds murgs! Biju pie viņiem apkalpošanas centrā un gribēju lauzt līgumu. Izrādās, ka man vēl piespiedu kārtā 30 dienas ir jāuztur ar viņiem saistības. Tas jau vēl nebūtu nekas - man jau 2 nedēļas neiet internets un uz maniem zvaniem un lūgumiem pēc meistara, neviens neatsaucas. Tad sanāk, ka man jāmaksā mēnesis par pakalpojumiem, kurus nesaņemu. Vakar džeks klientu apkalpošanas centrā man parasktīja p/n aktu par modema nodošanu. Uzrakstīju kārtējo sūdzību un šodien zvanīšu uz PATC.

J jānis 10.06.2008

Nesen visu ofisu pārslēdzu uz IZZI, no Lattelecom, ātrumam nav ne vainas, klientu serviss patīkams.. katrā ziņā ar Lattelecom i salīdzināt nevar..

P Peksis 17.10.2008

Savam darba piesledzi internetu rigas centra, bet tas ir kas cits. majas lietotajam citas prasibas un vajadzibas. salidzinat ar rajonu interneta provaideriem nevar, tur atrums kadas 20x lielaks, pa to pashu naudu.

M Marxx 26.10.2008

Nesen nācās noslēgt ar izzi līgumu, jo mans provaideris/prostitūta pārdevās šamajiem.Nu tad maksāju iepriekšējo maksu, bet pieslēguma ātrums ir nokrities 2x.Pāriešu uz lattelecom -padārgi, bet ātrums būs daudz maz normāls.

D Dusmigais 12.11.2008

Šodien pieslēdzu izzi internetu murgs!!! 2Mb pielēguma lejuplādes ātrums ir ~ 100kb Nevienam nenovēlu šito nelaimi!!!

I izziirpsc 26.11.2008

Man ir izzi 10 mb pieslēgums un max lejuplādes ātrums ir bijis 140 kb/s parasti ir ap 120 kb./s

..secinājumus izdariet paši.

A Aigars 11.12.2008

Nemaz nešaubos, ak ir vissliktākais internets Rīgā ko piedāvā IZZI, jo arī kabeļtelevīzija Aiviekstē ir no viņiem vissliktākā.

S sapnis 11.12.2008

murgs, murgs, murgs...visus izzi-stus noturēt tuksnesī nedēļu un tad dot padzerties ar tādu pašu ātrumu, kāds ir viņu piedāvātā pakalpojuma ātrums...

T toony 11.12.2008

Lietoju nu jau 4 mēnešus, par ātrumu nesūdzos - viss notiek, internets nav bijis pa šo laiku 2-3 reizes pa pus dienai. Kopumā apmierina.

N Neregistrejies 21.01.2009

Mans prāts pat ir ātrāks nekā Izzi internets! Laikam atteikšos arī no šī mēsla! .. Kaut viņji bankrotētu ar visu savu kompāniju!

E evucis! 03.02.2009

Mjaa... Laikam neesmu vieniigaa, kam probleemas ar IZZI!!! Jau 2 nedeeljas nav normaala interneta! Zvanot uz servisa centru, atbilde viena - mums ir probleemas visaa centra rajonaa!!!

Kas taa par suuda kompaaniju, kas nevar atrisinaat savas probleemas?!

BTW ātrums normaals nav bijis jau kopsh piesleegshanas briizha (vasara 2008)...

K kretinstasIZZI 19.03.2009

Tā saucamie 2MB/s stradā labi ja uz 30%, delfi veras vaļā 1-2 minūtes.
Ja laužat līgumu, jāmaksā mēnesi pa virsu.
Vispār neizturams un kretīnisks kantoris.

S Shift 24.04.2009

Kaadam ir bijis tas IZZI 100mbit/s bez modema Riigaa (Mezhciems)? Kaads aatrums???