www.sudzibas.lv IZZI traucē un uzbāžas

IZZI - traucē un uzbāžas

jau labu laiku atteicāmies no izzi televizijas. bet loti biezi mums nak uz majam un piedava atkal to pieslekt! cik tad var teikt nē! jau apnicis!!! tik nak un nak tie cilveki! un kļust arvien bezkaunīgāki!!! nu jau kā cigāni mēģina apvārdot!!! pilnigs trakums!!!
vini dara visu lai tik cilveks atkal pieslegtu izzi!!! vini nesaprot nēē!

K

C caune 04.09.2010

Nevis taka čigāni bet ir arī čigāni.'vajag pa muti gāzt tad sapratīs tā es vienu no viņiem ātri dabuju ārā no dzīvokļa pa lēkdamies aizskrēja šņurkstēdams ko viņš bij iedomājies vazāties pa dzivokli

S sira 05.09.2010

savādak ar tādiem jefiņiem netiks galā

K klops 05.09.2010

tik traki nedrikst tad jau arī var tabūt rūtainu sauli

K klops 05.09.2010

kaut gan man vienalga ko citi dara ar tiem kretīniem

L lauris 05.09.2010

To dara loti daudzas kompanijas, to pasu varu pateikt par Baltkom un Lattelecom, augusta laika no baltkoma pie manam durvim klauveja kadi 9 cilveki, no lattelekoma ik pec 2 dienam.

P Pļohantofiktrons 05.09.2010

Man arī šonakt sieva traucēja un uzbāzās. Drausmīgi! Saprotu, kā tu jūties.

K klops 06.09.2010

ta visi viņi ir lohi un losenes kas iet pazemojas nu ņemsiet man preci lab ka vel ceļos nekrit

O odze 11.09.2010

aģenti kas piedāvā jebkuras firmas pakalpojumus, ir pašnodarbinātās personas, viņi strādā uz sevi, cik noslēdz līgumus, tik saņem algu, ne IZZI ne jebkura cita firma viņiem nenosaka pārdošanas noteikumus un algas! līgums - nauda! kā to dara katrs aģents ir viņa darīšana, viņš kā pāsnodr.persona var strādāt jebkurā firmā!

J Julianna 25.09.2010

Man besī arā, kad plks 17.00 sāk drebēr TV3+ ..skaņa pazūd...IZZI !!

K Kristiāns 09.04.2011

Es skatos un domāju, cik izglītpti Jūs esat..
Tas ir aģentu darbs, lai varētu sev iztiku nopelnīt - cik pieslēdz, tik arī nopelna.