www.sudzibas.lv IZZI Sliktākie sakari pasaulē

IZZI - Sliktākie sakari pasaulē

Izzi. Ļoti bieži pazūd savienojums. Sazvanīt operatorus praktiski nav iespējams. Tas ir debilisms augstākā pakāpē. Tu sēdi bez interneta un ja tev nav tava koda (piem., ja tu zvani no darba un kods ir mājās), tad tu nemazām nevari parunāt ar operatoru vai nosūtīt viņiem ziņu. Agrāk man bija rajona provaiders un viss bija super: savienojums labs, sazvanīt varēja bez problēmām. Izzi - bija mana kļūda (noķēra mani uz to, ka piedāvāja izdevīgus nosacījumus). Man nerekomendēja ņemt šo Izzi, bet es neklausījos. Tagad es nerekomendēju nevienam ņemt Izzi

а Александр 13.05.2009

абсолютно согласен!
дозвониться до них не возможно. причём не вздумайте идти к ним на Иерикю-67. там ВСЕГДА бешенные очереди.
сейчас ухожу от них, так они ещё препятствия чинят по полной. сразу штрафы по 50 латов. за вызов мастера которого надо было ждать неделю(!) 25 латов. мои письма им куда-то пропадают, не регистрируются...
около дома встретил рекламного работника IZZI. теперь они сами по людям ходят, наверное потому, что все бегут от них. ищут тех у кого нет интернета, и они ещё не знают о репутации этой конторы...

V Vija 11.06.2009

Jau 6 dienas mēģinu sazināties ar IZZI, lai ziņotu par Interneta problēmu (nestrādā vispār). Esmu gan neskaitāmas rezies zvanījusi, gan 2 reizes rakstījusi e-mailu, gan sūtījusi SMS, respektīvi, izmantojusi praktiski visus komunikāciju veidus, taču neviens no šīs kompānijas nav uzskatījis par vajadzīgu uz maniem zvaniem atbildēt vai ar mani sazināties, lai vismaz noskaidrotu manu problēmu. Visi zvani "aiziet"automātiskajam atbildētājam, "dzīvu" cilvēku vada galā sasniegt neiespējami. Savā otrajā e-mailā pat piedraudēju izmatot kādu no TV raidījumiem, lai tas palīdzētu man kā klientam sazināties ar pakalpojuma sniedzēju. Tāpat nekādas reakcijas. Rīt došos uz patērētāju aizsardzības organizāciju un iesniegšu iesniegumu, tāda attieksme pret klientu nav redzēta. Varbūt šī kompānija jau likvidējusies, bet kāds nezināmais rūķītis tikai piestāda rēķinus un tūkstošiem cilvēku tikai maksā?

в ВАЛЕНТИНА 10.12.2011

ОЧЕНЬ ПЛОХОЕ КАЧЕСТВО ТЕЛЕВИДЕНИЯ!!! ОТНОШЕНИЕ К КЛИЕНТАМ НИКАКОЕ, ОНИ ПРОСТО ИГНОРИРУЮТ НАС, Т.К. ДОЗВОНИТЬСЯ НЕВОЗМОЖНО, А ЕСЛИ И ДОЗВОНИЛСЯ, ТО РЕЗУЛЬТАТ НУЛЕВОЙ.