www.sudzibas.lv IZZI SIA "IZZI"

IZZI - SIA "IZZI"

Iesakām būt uzmanīgiem izvēloties SIA "IZZI" kabeļtelevīzijas pakalpojumus! Šī firma savos pakalpojumos nav vērsta uz klienta interesēm. Bez brīdinājuma, ja būsiet kavējis maksājumu Jūsu televīzija tiks atslēgta. Arī pieslēgšanas jautājumā pēc visu maksājumu, tai skaitā aprēķinātās soda naudas nomaksas neceriet pretīmnākšanu- televīziju Jums nepieslēgs-Jums solīs, vilcinās laiku, Jūs atšūs. Arī sazvanīt šās kompānijas servisa un informatīvos dienestus nav iespējams! Soda naudas šajā kompānijā rēķina, atšķirīgi- ignorējot pat pašas kompānijas atsūtītos samaksas pārskatus. Šeit katram ir sava taisnība- gan norēķinu, gan kredītu daļai!
BET PAR NEPIEGĀDĀTU PIESLĒGUMU TURPINĀS IEKASĒT NAUDU. Arī atteikties no šīs pret klientu bezatbildīgās kompānijas nebūs tik vienkārši, jo redziet, pieteikums -nosūtīts no reģistrētas e pasta adrese neder. Nesniedzot pakalpojumus vēl 30 dienas šī kompānija patur tiesības Jūs, rupji, sakot čakarēt!
Neuzķerities uz apmānu! Slēdzot līgumu, Jums tiks piedāvāta viena summa, gadu gaitā turpinās augt. Mūsu gadījumā no Ls 3. 90 esam "aizaudzēti" līdz Ls 9.00. Pārraides kvalitāte gan nav uzlabojusies!
Tikai sargājot nervus un laiku neesam vērsušies Patērētāju tiesību azsardzības centrā! Bet mūsu cīņa ar šo kompāniju ir pierādījusi tikai vienu-BŪT UZMANĪGIEM UN NEIESAISTĪTIES NEKĀDĀS LĪGUMSASITĪBĀS AR SIA "IZZI"- JO ARĪ VAĻĀ TIKT NAV TIK VIENKĀRŠI! Balstoties uz pieredzi, iesakām nebūt lētticīgiem!

I

R Raivis 12.12.2009

Paargaaju no lattelecom uz izzi pagaidaam nekaadu probleemu nav.Cik saprotu neesi savlaiciigi maksaajusi par pakalpojumiem nu logiski, ka tevi cakarees!

M Madara 12.12.2009

Izzi ir katastrofa, Nesaprotu, kadi idini ir sis firmas ipasnieki, vai tad vini nesaprot, ka ar tadu kvalitati un servisu, firma ilgi neeksistes un it ipasi, tik liela konkurence, ka tagad.Internets vismaz vienreiz nedela nestrada, telefons ari, televizija ari, kad viniem zvana tad meistaru vini var atsutit tikai pec nedelas, vai liek kartejo reizi parstartet modemu.Man si firma atgadina tadus, ka Jehovas liciniekus, kas vazajas apkart pa dzivokliem, piestasta pilnas ausis un tu uzkeries.NEKAD NESADARBOJATIES AR SO UZNEMUMU

L lauris 12.12.2009

ak tu nabadzin varbut laika ir jamaksa reikini un rokam ari jaaug no pareizas vietas jau pusotru gadu lietoju izzi un varu teikt ka mani apmierina gan vinu cena gan pakalpojumi ja kas reizem nestrada tad nu parasti pietiek ka jau teikts ar modema restartu un viss darbojas, tehnika ir tehnika, vot pirms tam bija lattelecom tur gan bija ziepes katru otro dienu inets negaja vispar un meistaru ja sutija prasija 35ls par izsaukumu un ari piedavaja tikai pec nedelas un pusotras, es gan neaizstavu izzi un neesu ari darbinieks bet teiksu gan ka par tadu cenu par visiem 3 pakalpojumiem man gan apmierina nu ja un man ari paris reizes menesi atnak vinu parstavji interesejas ka darbojas meigina ko jaunu piedavat un nez ka tur par piestastisanu bet gan vnk piedavaju kadu izdevigakuvariantu un viss es taks pats varu izlemt vaj man to gribas vaj ne

I Interesanti 13.12.2009

Bļin, i hate Izzi.
Nekad nav bijis parādu. Bet. Čakarē itin uz katra soļa. Kvalitāte televīzijai - nekāda. Internets mēdz pazust, jo lēns signāls, kaut pieslēgums ir uz 100 mb. A, jā, gāja te agitēja uz mājām vairākas reizes, zvanīja vispār reizes 4 - ja pieslēgsiet arī telefonu, maksāsiet tikai 0, 50 sant. dārgāk, nekā līdz šīm (maksāju 14, 50, solijās, ka maksāšu 15, 00). Aha, atnāk konsultants, noslēdz līgumu par tiem 15 latiem, paiet nedēļa, atnāk cits konsultants pārslēgt līgumu. Parādu iepriekšējo, saku, kā tad tā, rekur man jau ir. Saka - pie mums nav tāda, tas otr konsultants nav nogādājis. Labi, neko nepārbaudot (jo teica jau, ka viss identisks, ak es lētticīgā muļķe) parakstu šo līgumu. Hāaaaaaaaaaaaa, vēlāk pārlasot konstatēju, ka mana ikmēneša maksa tagad redziet būs 16, 50. Zvanu info-centram, murmina ko nesakarīgu. Ok, smaierinos ar to maksu, jo ar Viasat negribu ķēpāties (neptīk vēl vairāk), lattelekoma internets man sanāk dārgāk. Nu labi, palieku pie izzi, bet jau ģimenē sarunājām, ka tikīdz paies tie 2 gadi, vairs nekādu izzi. Pofigs uz to maksu - pat TV (35 kanāli), intenetu un mājas telefonu tas nav nemaz tik dārgi. Cena apmierina (pat visi tie 16, 50 solīto 15 latu vietā). Neapmierina kvalitāte tam visam + tas apkalpošanas veids - čakarēšana. Nu pasaki tu godīgi, ka maksāsiet par 2 latiem vairāk. Nav tā tik liela nauda, es būtu ar mieru. Nafig jāmelo, jāizdomā visādi murgu stāsti. MAn joprojām abi līgumi stāv mājās. Pazīstamais advokāts teica, ka pie vēlēšanās un apņemības to izzi varētu arī iesūdzēt tieša un šo prāvu arī uzvarēt.
Nedzīvoju Rīgā, mums tiešam izvēles nekādas lielas nav. Bet lielu pilsētu iedzīvotāji, neuzķeraties uz izzi, nav tik kvalitatīvs+čakarē.

K kerija 13.12.2009

Mēs arī nesen pārgājām uz IZZI! Nedariet to, ja negribat sev beigtus nervus. Paņēmām ziemassvētku piedāvājumu, to par 11Ls kabeļtelevīzija+internets! Ar televīziju viss kārtībā, bet internets vispār nav, zvanam jau viņiem gandrīz katru dienu, viņiem "ķipa"kautkāda tur baigā problēma tīklā, viņi risinot- risina jau 2 nedēļas rezultāta nav nekāda. Un atnāca jau arī pirmais rēķins, kur jāmaksā jau par visu mēnesi kautgan izmantojam tikai 2nedēļas un tikai kabeļtelevīziju. Interneta mums vienkārši nav un tajos jaukajos mirkļos, kad viņš parādās ir līgumā solītos 10MB/sek vietā 0, 80MB, elementārākais piem. ss.lv ir jāgaida 3min kamēr atvēries lapa. Tāds lūk ir IZZI.