www.sudzibas.lv IZZI Izzi pieprsa modemu.

IZZI - Izzi pieprsa modemu.

Lieta tāda, es apmēram pirms pusgada biju izzi klients un man palika viņu modems un viņi nelikās ne zinis, bet tagad piezvana, ka man tas jāsūta viņiem atpakaļ līdz 1.maijam savādāk būs jāmaksā soda nauda, bet ko darīt, ja man tā modema nav vairs, vnk, mana meita kārtojot būs to izmetusi laukā un man arī nav tādas naudas, lai maksātu to sodu.

L Lee 20.04.2011

es zinu, bet ko man iesākt

H ha 20.04.2011

Iesaku atrast darbu un atmaksat, un sarunat ar izzi konkretu datumu kad atdosi vinjiem to naudu, jo savadak bus liels cipars, vai ari pateikt mammai lai vinja nomaksa un tad atrast darbu un atdot vinjai to naudu.Tagad ir vasara daudzas vietas vajag viesmiles vai pastniekus, vai kaut vai ej 100latniekos kaut menesi pastradat!

E edgars 20.04.2011

Un kur te iisti ir izzi vaina, ka kaads tukshpauris ir izmetis citam piederoshu mantisku vertiibu miskastee? :)
Shito pat vareetu uzskatiit par neslavas celshanu un pret Lee griezties tiesaa :)

T ToEdgars 20.04.2011

Nju saja situacija es tev piekritu ka nepareizi rikojas Lee, par neslavas celsanu es gan varetu pastrideties, jo izzi loti nesmuki izrikojas pret saviem klientiem savu kludu del cilvekus liek creditrefomas un cita veida institucijas kur cilveks kurs izzi darbinieka aizmarsibas del ir guvis nepatiesu apvainosanu un tad kad situacija tiek atrisinata klientam par labu vinji pat neuzskata par vajadzigu atvainoties, un vina jau necel neslavu bet gan vienkarsi jauta ko dariit saja situacija, nevajag parprast :) Varbut izzi nebutu tik slikts ja sakartotu savu ieksejo politiku un butu daudz stingraki pret saviem darbiniekiem.

A Alj 24.04.2011

Izzi ne ipashi laba firma, vini ne goda savu klientu un ne novero savi apsolijumi. Ar telekommunikaciju maksajumiem - tie pakalpojumi nevar parsniegt logiski iespejamo ap 10 % no videjo peļņu valsti un ar savam kosmiskiem izmaksajumiem par nesaņemtam pakalpojumiem, piem sods un citi piemaksajumi no nejuridiskiem klientiem nevar prasit. Apsurds, ja visi ir atdots, bet par neko vel jamaksa. Tas nav ligums ar bankiem, kuru piesledz valsts. Es ta domu.

Z Zeal 09.06.2011

You’re the one with the brains here. I’m watchnig for your posts.

P pedro91 07.01.2013

Sveiki. Labi pārzinu sistēmu un Lattelecom darbinieki var palīdzēt bet ne jūsu vietā lauzt līgumu. Skatoties uz šo situāciju diezvai reāli nāksies samaksāt bet nākamreiz neļaujiet citien " ķipa " jāsu vietā lauzt līgumu

P pedro91 07.01.2013

Sveiki. Es labi pārzinu sistēmu. Jā Lattelecom cilvēki nevar lauzt līgumu tavā vietā tikai tev palīdzēt. Esi iekritusi. Vai nu samaksāsi vai arī tas līdz tiesai nenonāks un viss noklusīs, bet ja tev kādz paziņa izmanto Izzi tad lai pirms līguma laušanas jākonsultējas ar kādu Izzi aģentu. Žēl ka tā. Bet Izzi nav nemaz tik slikta kompānija. Protams modemu vajadzēja atdot un viss.