www.sudzibas.lv IZZI Izzi pieprsa modemu.

IZZI - Izzi pieprsa modemu.

Lieta tāda, es apmēram pirms pusgada biju izzi klients un man palika viņu modems un viņi nelikās ne zinis, bet tagad piezvana, ka man tas jāsūta viņiem atpakaļ līdz 1.maijam savādāk būs jāmaksā soda nauda, bet ko darīt, ja man tā modema nav vairs, vnk, mana meita kārtojot būs to izmetusi laukā un man arī nav tādas naudas, lai maksātu to sodu.

A aaa 20.04.2011

Izskatās, ka būs vien jāmaksā, jo līgumā droši vien rakstīts, ka tas ir pašam jānogādā. Parasti ir atrunāts arī, ka šādas ierīces ir uzņēmuma īpašums. Ja tā soda nauda ir liela, var mēģināt vienoties, ka noslēdz grafiku (sadala maksājumu uz vairākiem mēnešiem).

L Lauva 20.04.2011

Nedomāju gan, ka viņiem tagad ir tiesības pieprasīt pēc pusgada, kur viņi bija ātrāk.

Z Zane 20.04.2011

prasības noilgums ir 10 g. tā kā, ja pats neatdeva, tad var prasīt.

L Lee 20.04.2011

Sanāk, ka manai mammai būs jāmaksā, bet ja viņa uzzinās, būs nikna uz mani, es nezinu vai viņa varēs to atļauties, tā jau es viņai sagādāju problēmas.

Ko man tagad darīt? :(

č ČangalsPleška 20.04.2011

Interesnie ljudi! Tut voobcse bez variantov! Platit bude6!

L Lee 20.04.2011

es nevaru pieļaut, ka par manām kļūdām citiem jāmaksā, esmu tik stulba, ne velti to citi saka

K kliente 20.04.2011

Man ar izzi bija līdzīga situācija, noslēdzu es televīziju, atnāca izzi vecis lai savāktu modēmu un tādas lietas visus aktus parakstiju likas ja līgums tiek lauzts tad papildus aktu par modema nodoanu nav nepieciesams sastadit, tacu pec 2 gadiem man atnak vestule no piedzinejiem 200ls apmera biju soka tjipa modems maksajot 200ls nju es vinjiem pateicu ka esmu modemu atdevusi un vinja man nav bet vinjiem tas neintereseja un vienalga mani trobeleja, nju tad es vienakrsi pasutiju pupas nevienam nekadu naudu neesmu skaitijusi un nu gaidu tiesu, labprat aiziesu un panjemsu vel labu advokatu, jo ka ta var but ka atnak izzi darbinieks atsledz visu un modemu TJIPA atstaj man, kaut ka nelogiski skan, izii ir tragisks kantoris un loti nekvalitativs.Es domaju ka nevajag nevienam neko atdot it ipasi ja ir kaut kadi starpnieki kas pieprasa(ja tiesam neesi vainigs).

I Ieva 20.04.2011

Urlām urlu liktenis.

H ha 20.04.2011

Ieva tu neesi īspasi apveltīta ar pelēkajām shūniņām :D Iesaku apmeklet arstu :D

R R 20.04.2011

ka var kaut ko tadu mest araa?? Man pat liigumaa ir rakstiits ka modema cena ir 90ls...

H ha 20.04.2011

Nju noteikti ka nav izmests ara bet gan pardots :D bet nesaprotu vienu kad tas modems tika tjipa izmests pec liguma lausanas jeb liguma procesa ietvaros?ja pec liguma lausanas tad ta jau ir izzi problema, bet ja liguma laika tad ta jau ir klienta vaina un atbildiba par ko ir jamaksa!

L Lee 20.04.2011

Ir izmests, jo viņš jau bija vecs krāms

L Lee 20.04.2011

pēc līguma laušanas protams.

H ha 20.04.2011

Un ka ligumu lauzi?Tu gait uz ofisu vai ari atbrauca pie Tevis izzi darbinieks?

L Lee 20.04.2011

to it kā nokārtoja Lattelecom darbinieki

H ha 20.04.2011

Nu ja tev lattelecom darbinieki ir lauzusi izzi ligumu, tad pilnigi noteikti varu pateikt ka tev laiks atvert savu macinju un maksat visu ko tev teiks izzi, jo ja pec izzi tu esi slegusi lattelecom un vinji tev ir teikusi ka vinji nokartosot visas lietas ar izzi tad varu apsveikt ka tev ir pilnas ausis ar batoniem, jo vinji nav tiesigi neko darit, lauzt ligumu var tikai pilnvarota persona jeb persona kura ir slegusi ligumu ar izzi :) ta ka diemzel bus vien jamaksa.un negaidi kamer pieaugs soda procenti jo ja modems mksa 90ls tad pec kada laika tev bus jamaksa maksimalais un tas ir 180, labak tagad nomaksat kamer vel tada summa ir.

L Lee 20.04.2011

bet ko darīt, ja tādas naudas nav iet kārties vai? Skaidrs man dzīves vairs nav, ja šo uzzinās mana māte viņa mani bez sāls noēdīs.

L Lee 20.04.2011

bet tas bija pirms pusgada

Z Zaurijs 20.04.2011

Jo vēlāk uzzinās, jo vairāk sūdu būs un lielāks cipars