www.sudzibas.lv IZZI Internets

IZZI - Internets

Nekad nevienam neiesaku IZZI i-netu, Pilniigs suds. Nav nedelas kad internets nepazustu, lai salabotu tehniskas problemas, nepieciesams 3-5 dienu laiks.
Aizbildinas, ar to ka ta nav vinu problema, kad tiek sarunats vinu meistars par samaksu, gadijuma ja ta ir vinu vaina jamaksa nav, dienu pirms vinam jaierodas, tiek sanemts zvans no IZZI kantora, ka klume tomer esot bijusi vinu vaina un meistars nebusot, paiet vel viena diena un tad tiek salabots. Strada apmeram nedelu un tad atkal pazud...

Sliktakais unternets visa Riga, nezinu nevienu kas butu sliktaks. IZZI pielidzinams LMT un TELE2 mobilajiem internetam.

Ar Cienu,
IZZI klients kam viss sitais jau ir apnicis

J

J jānis 26.04.2011

Jā, Tev nav paveicies, tāpēc esi tik drūms.. Man arī ir IZZI, es gan nesūdzos. Pēdējo trīs gadu laikā tikai vienu reizi man nebija interneta, jo visā rajonā nebija elektrības. Esmu pārbaudījis arī ātrumu, viss atbilst līgumā paredzētajam. Varbūt man ir vienkārši paveicies? Tad kā to var izskaidrot? Es dzīvoju Rīgā, Purvciemā.

L lala 27.04.2011

Ļoti labs i-nets ir AS Balticom, nenožēlosi, ka pāriesi:)

E e 27.04.2011

IZZI mani besī laukā ar to, ka traucē mani manis paša mājās nākdami ar saviem debilajiem piedāvājumiem, kas mani nu patiešām neinteresē! Nāk manā brīvajā laikā, kad vēlos netraucēti atpūsties. Uzbāzīga kompānija, kas nerespektē citu cilvēku laiku!

Lala, pamēģini Lattelecom un sapratīsi, ka Tavs Balticom ir nieks! Es pie Balticom biju pieslēgts vairāk nekā 8 gadus. Nafig man šādu provaideri, kas ilggadējiem klientiem nekādā veidā nenāk pretī pakalpojuma cenās? Tad es labāk maksāju tikpat daudz bet Lattelecomam par optiku!

Z Zane 27.04.2011

Ja nāk visādi pakalpojumu piedāvātāji uz mājām, tad vienkārši nevajag atvērt durvis. Turklāt, ja viņi iekļūst mājā, kura ir privātīpašums, tad vispār vajag viņiem paskaidrot, ka viņu iekļūšana mājā bez uzaicinājuma ir prettiesiska. Varbūt, ka viņi novēro dzīvokļus, cilvēku paradumus - pie viena, lai vēlāk jau nāktu ar citu nolūku...? Jo kāpēc tad jānāk uz mājām, ja ir iespēja izmantot telefonu vai e-pastu?

E e 27.04.2011

Zane, es dzīvoju daudzzīvokļu mājā. Tad nu šo darbinieki apstaigā vienu pēc otra dzīvokļus. Nāk parasti brīvdienās vakaros vai darbadienu vakaros un zvana pie durvīm! Reāli kaitina! Godīgi! It kā jau man nepatīk rupji runāt kādam cilvēkam virsū, bet vienā brīdī mana pacietība būs izbeigusies un kādam uzbļaušu rupjā veidā! Saprotu, ka tā it kā jau nav tā darbinieka vaina, tā ir IZZI vaina - viņu politika un stratēģijā kā mēģināt piesaistīt jaunus klientus! Tizla un debila stratēģija!!!

о Олег 29.04.2011

IZZI не обеспечивает качество услуг по договру и требует с клиентов деньги за непредоставленные услуги.
У меня была похожая ситуация:
IZZI отключили интернет и 3 дня ничего не предпринмали.
Я прислал им претензию с требование возместить убытки и отказался от их услуг.
IZZI в наглую поместили меня в список дожников Creditreform.
Я подал на них в суд за неисполнение договора и клевету.