www.sudzibas.lv IZZI Bieži nerāda neviena programma

IZZI - Bieži nerāda neviena programma

Esmu ļoti neapmierināta ar izzi sniegtajiem pakalpojumiem, ļoti bieži un šodien ieskaitot nerāda neviena programma. Esmu nikna, jo ap pl.13. sākas mana filma, kuru vienmēr skatos. Ar laiku atteikšos no izzi pakalpojumiem, žel ka esam samaksājuši uz priekšu, bet domāju, ka vienalga lauzīšu līgumu un naudu atgriezīs, ja nē būs tiesa. Neklusēšu ! Lai turas šī kompānija. Būs ziņojums uz tautas balsi un citām programmam, lai zin visa Latvija, Kā sniedz pakalpojumus. Netaisos maksāt par tādām izdarībām.

I

L Līgucītis 25.05.2009

Cik esmu dzirdējusi, tad ne tikai kabeļtelevīzija, bet arī internets nestrādā. Un beigās klients pats vainīgs, ka nesaprot, kas jādara gadījumos, ja nestrādā tas internets. Izrādās, ka kaut kas jārestartē vai kas tamlīdzīgs tur bija jādara.
Arī Bet kā lai to izna cilvēki, kuriem ar datoriem un tamlīdzīgām lietām nav saskarsmes un sapratnes?
Man pašai ir IZZI televīzija un arī tas pats, tikai nekad vēl nav bijis, ka neviena programma nestrādā. Parasti visbiežāk tās ir TV6, TV3 un LNT, kuras uzkarās, un paziņojums šāds - No signal, No AV utt. u.tml.