izsoles - izsoles

Sveiki, gribeeju pavēstiit kad izsolu adrese www.santimurallijs.lv, vinji krapjas pats to redzeju, bija ta ka prece jau vinneta rakstits ENDED - izsole beigusies, paiet paris sekundes un atkal laiks saak skaitiit no jauna jo izsoles prece bija Plazmas TV un bija vinnets par 0.70 santimiem, bet lai vinji nezaudeetu naudu, nosolija pasi talak...vot taaa neuzkeraties...

E

E Edvīns 09.12.2008

vvvvv

J j 09.12.2008

fffff

R raigo 09.12.2008

čau! par santimurallijs.lv

ja izsoles cena bija pēdējā otrā jā tas ir iespējams pierādīt, daži zinātnieki beidzās, jo taimeri var nepareizi dažas sekundes. mēs sāk īstenot vadības 5 sekundes, bet tieši tagad, ja taimeris sasniegtu 0 un kādu vietu piedāvājumu pēdējā otro dažas pārlūkprogrammas var parādīt beigusies. Visi, kas tika rakstiski tika atrodas Lai iegūtu vairāk jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums [slēpt]@santimurallijs.lv un, lūdzu, ne rakstīt dažas forumā. Mēs varam atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem ar 24h.

Santimurallijs komanda

L Lepi 09.12.2008

RAIGO, nu neko nevar saprast ko uzrakstīji. Jūsu taimeris tātad mānās, viss ir atmaskots. Tā kā sūdzībās ir ticis.