Izglītības politika

Nelieši Latvijas valdībā lobēja rīkojumu par obligātas augstākās pedagoģiskās izglītības iegūšanu bērnu pirmsskolas iestāžu skolotājiem. Tādā veidā, šie stulbeņi centās izgādāt darbu lielam baram dažādu dumju ķozlu,- kuras pašas, ne nieka nejēgdamas pedagoģijā nu māca un eksaminē visas bērnu dārzu audzinātājas, arī tādas, kuras visu mūžu ir nostrādājušas audzinot bērnus un turpina strādāt, pat divās maiņās, un braukt klausīties, tai muldēšanā, turklāt vēl pildīt garus un muļķīgus mājas darbus jo ir spiestas to darīt, pat 50 gadu vecumā, vienīgi lai nezaudētu kaut vai šo, - mazapmaksāto darbu. Pagājušajā gadā nu bija iestājušās visas,(pārējās atlaida),- un nu ,,negaidot'' izrādījās, ka dumiķi seimā esot pārsteigušies. gribētos redzēt, kā kaut vai dažiem no tiem sadod pa nosēdētajām, treknajām dirsām. Kad beidzot beigsies tāda izspiesšana? Kā nākamās, piespiedu mācīšanos jau gaidot medmāsas.PS.Kā būtu iespējams nevardarbīgi gāzt mūsu stulbo valdību?

E es 06.09.2007

Njaa, saeimaa straadaajoshiem deputaatinjiem jaaliek studeet magistratuuraa, a to tur seez visaadi iiblji, kam knapi izvilkts bakalaurs..., nu nafig vinji var spriest par to, ka audzinaataajaam vajag augstaako izgliitiibu pa nieka grashiem , a shie pashi var seedeet ar bakalauru un pelniit nez kaadas summinjas..., vajag pie pices laist tikai taadus, kam politika studeeta liidz magistratuurai....

S sane 19.03.2008

Tas bija ļoti apsurds lēmums. Kas tad bija vainas tām pedagoģēm, kuras beidza pedagoģijas skolu padomju laikos? Dumjākas vai? Tagad lai valstsvīri kož pirkstos un žagojas. No manis šī valsts vairs nevienu bērnu nedabūs, jo arī esošajam bērnu dārzā vieta neatradās. Nav pedagogu, nav vērts atgūt no īrētājiem bijušās b/d telpas. Un lai neviens valsts vīrs ( nez kādēļ neviena valsts vecene neturpina apbērnoties? Tik gaida no pārējas tautas masas?) nesūdzas, ka tauta noveco!