www.sudzibas.lv Iz Livingly Home Improvements Latviešu strādnieku apkrāpšana

Iz Livingly Home Improvements - Latviešu strādnieku apkrāpšana

Konkrētais uzņēmums un viņu direktors Ivars Zonenbergs meklē latviešu strādniekus jo viņus ir vieglāk apčakarēt.
To arī viņi paši ir atzinusi, kas ir pierādāms.
Sakumā baros ar avansiem, mašīnām utt, solis līgumu kuru varat nepaspēt sagaidīt.
Atradis par ko novilkt naudu lai tikai nebūtu jāizmaksā alga, ja sevi parādīsi tad pirmo mēnesi saņemsi pilna apmērā, un tad sāks stāstīt ka visi kas atbrauc visu sačakarē un viss jāpārtaisa un firmai atkal jāmaksā par to darbu,tāpēc kamēr objekti netiks pabeigti nauda nebūs, teorētiski tīri normāli, bet pabeigt viņu noliktajos termiņos ir neiespējami, jo materiālu sagāde netiek organizēta un tiek kavēta pat līdz 3 nedēļām.
Informācija par darba procesu tiek noklusēta.
Uz doto mirkli firma strādā viens celtnieks un kaudze ar palīgstrādniekiem.
Sākumā solis ka nodokļus vilks sākot no 3 mēneša, bet ja izlēmsi laisties prom, tad nodokļus tev novilks jau sākot ar pirmo dienu.

Ja kādam ir interese uzzināt sīkāk tad droši var sazināties ar mani, izstāstīšu visu reālo situāciju, ka arī video un sarakstes kuras sola vienu bet vēlāk visu apgriež otrādi.

Pēc svētkiem pievienošu linku uz angļu saitēm kuras tiks viss atspoguļots vairāk un sīkāk.

Работяга 20.12.2018

viss japartaisa jo tadiem uznemumiem jadara darbu sodien jo rita nepaspes neko izdarit, tikai sodien un visu apgrozijumu no visa gada, ja sevi paradisi tad nakosa menesi sedesi bez darba, jo visu apjomu sataisiji iepriekseju menesi.. Rezultata darbadevejs nevis atbalstis bet sagremo darbinieku..

I Izhome.co.uk 22.12.2018

Z Zigmunds78 23.12.2018

Ar dzivi neapmierinats pingvins. Pats sataisa meslus, visur piekaka un tad staiga un sudzas ka visur piekakats.

S SmileOn 05.01.2019

tu viens no krapniekiem ?

I Izhome.co.uk 23.12.2018

Diemžēl šeit neviens nesūdzas bet brīdina celtniekus par potenciālajam sekām kas notiek konkrētajā uzņēmumā ja izlems doties turp strādāt.

Z Zigmunds78 23.12.2018

Pievienot sūdzību

www.sudzibas.lv Iz Livingly Home Improvements Latviešu strādnieku apkrāpšana
Iz Livingly Home Improvements - Latviešu strādnieku apkrāpšana
To arī viņi paši ir atzinusi, kas ir pierādāms.
Informācija par darba procesu tiek noklusēta.
Uz doto mirkli firma strādā viens celtnieks un kaudze ar palīgstrādniekiem.

Iz Izhome.co.uk 20.12.2018
Tweet
Ieteikt
Работяга 20.12.2018

Tu paskaskaties uz sevi spoguli. Firma manuprat vis kartiba. Tik Tev galva kautkas isti labi nav. Tu pats taisi kakas un scenas, tad sastasti citiem galvas pilnigas mulkibas un nevari neko pamatot no sevis izdarita. Ja ir problemas ar galvu, tad jaaiet pie arsta nevis jacensas savs neizglitotais limenis un slimiibas izpaust publiski visiem.

S Sliktais darba devejs 24.12.2018

Manuprat,sheit kads ir mazliet pretruna ar sevi nonacis...:)

Morale - Nebrauciet stradat,jo nebus algas...,nebus algas,jo gribesies visu iznjemt avansos... - piekritu, potencials IR..:)))

I Izhome.co.uk 24.12.2018

Pretrunas šeit nesanāk, jo algu izmaksā tikai avansos.
Šeit mēs varam pievienot bankas izdruku.
Un... strādnieki tak nebēgtu un nemainītos ik pa 3 mēnešiem ja jau viss būtu tik jauki ka uzņēmums to pasniedz.

S Sliktais darba devejs 24.12.2018

Nu,ka nesanak...,viss jau ir pareizi...,bankas izdrukas paradis “avansus” par,kuriem sheit ari iet runa...
Jeb varbut es kko jaucu...!?:)))

I Izhome.co.uk 24.12.2018

Pareizi, vēl joprojām nav saņemts kārtējais novembrī nopelnītais avanss, jo algu diemžēl firma nevar izmaksāt solītā datumā.
Ja priecājas ka oktobra algu ka avansu izmaksāja decembrī :)

I Izhome.co.uk 24.12.2018

Un... Vārdos nesaukšu, bet ja jau esat tik nevainīgi un pūkaini tad jau nav iemesla stresam?

S Sliktais darba devejs 24.12.2018

Pareiz,jo firmai bija jaizmaksa tevis iekavetie rekjini,ieskaitot majas iri un tu vel esi palicis parada firmai,kas tev tika izklastits.
Es redzeju,ka tu daudz kam nepiekriti saistiba ar to,bet es jau ieprieksh biju skaidrojis,ka tu ire dzivokli,maksa rekjinus UK nevis Lv un lidz ar to,ja tev sanak par kko parmaksat,tad tieshi TEV ir jabut tam cilvekam,kursh karto visus papirus lai pakalpojumu sniedzeji tev atgrieztu parmaksato...,bet nu protams,ka ir vieglak aizmukt,chiepstet,ka netaisies maksat par to un to un to ceriba,ka kads to kartos tava vieta...:) ja tev nebutu nokartota maja bez droshibas depozita tad tu viennozimigi butu pazaudejis ari to,jo tapat,ka Lv tiek slegts ligums ar konkretiem nosacijumiem...
Esmu parliecinats,ka ari to mes tev butu palikushi parada pec taviem uzskatiem un butu vel ljaunaki,neka esam tagad...:)))

Pirms drebinat kalnu,vajag parliecinaties,ka tev tik tiesham ir taisniba un tad var soljot talak un kladzinat.

I Izhome.co.uk 24.12.2018

Nāksies kārtējo reizi jums aunu galvām paskaidrot, ka īri nomaksāt nav iespējams ja netiek izmaksāta alga.
Diemžēl bet ne man vienīgajam viņa netika izmaksāta.
Taisnība man ir vienozimigi.
Un tavus pienākumus arī sen sapratām, ka tu esi tas pa ausīm braucējs darbiniekiem,tikai tāda iemesla dēļ tu tur atrodies, jo neko citu diemžēl bet tu neproti.

S Sliktais darba devejs 24.12.2018

Stresa viennozimigi nav...,vairak ir SMAIDS...,tas ir - FAKTS...:)

Ok...,ka teiksi...:)

Klausieties mīļie cilvēki,nepazīstu raksta autoru,bet viss ko viņš ir uzrakstījis ir tīra patiesība,pats nostrādāju pie viņa pus gadu un sapratu ka apisējs,aiztinos pēc iespejas atrāk un zinu ka tagad grib vel cilveki aiziet,bet naudu pat uz ZS neizmaksaja,firmā naudu normāli maksā tikai 3 cilvēkiem,kurus viņš ir nozombejis,viņš nobloķē visus darbiniekus FB kas aiziet,lai neko sliktu nevarētu uzrakstīt FB,bet mēs viņu izčakarēsim,autor es ar tevi sazināšos.

I Izhome.co.uk 08.01.2019

Turpina meklēt vergus...