Iz Livingly Home Improvements - Darbinieku muļķošana

Sveiki latvieši! Ja jums rodas vēlme strādāt anglijā tad neiesaku šo firmu, jo sākumā sola zilus brīnumus un beigās tā piečakarē kad pat algu nemaksā. Sākumā sola ka katru nedēļu maksās un pēc kāda laika kad esi iestrādājies tad jav saka ka tikai vienreiz mēnesī maksās, bet beigu rezultāts ir tāds ka pat to nepilda un tik kautkad pa retam iedod smieklīgus avantsus ar ko tu pat normāli mēnesi nevari izdzīvot. Un kad prasi savu nopelnīto navdu mēneša beigās tad redz atbild kad nodos objektus tad tik saņems navdu, bet tas kad pašā sākumā jau uzsāku darbu šai firmā tad jau bija visi objekti ievilkti un sačakarēti kad nav iespēja viņus nobeikt viņu noteiktos termiņos. Un šajā firmā nav nekāda darba organizācija un par matriāla piegādāšanu vispār nav ko runāt jo tādu bardaku kā šai firmā ir es nekur nebīju redzējis. Un kad sāts dziļāk rakties šai firmā un kad uzini ka ir vēl rindām cilvēki kuri ir apčakarēti algas ziņā. Nevienam neiesaku jums doties un strādāt šajā firmā, jo jums tikai problēmas būs un paliksiet ar sausu maku strādājot šajā firmā.

J Jurčiks1234 27.12.2018

Ir nenormāli nepatīkami ka šādi var izrīkoties ar cilvēkiem.

P Pareizrakstiība! 27.12.2018

Pirmkārt, vārdu Anglija raksta ar lielo burtu, otrkārt vārdu (jav) raksta ar u un treškārt aiz vārda (ka) liekam kommatus! Izskatās, ka IZ Livingly Home Improvements ir zaudējis ļoti attīstītu darbinieku!

J Jurčiks1234 27.12.2018

Ja nesaprati sūdzības būtību, tad pats laikam neesi diez ko attīstīts. Cilvēki tiek atstāti bez naudas un apvainoti, bet tu pamanīji pareizrakstību.. Apsveicu ģēnij!

J Jurčiks1234 27.12.2018

Un kā pats raksti. Nemāci kamēr ir pašam kļūdas.

S Sliktais darba devejs 27.12.2018

Jurčik,

Vien kāj nāk tur, četri auzińš un protems ki lauks - seš rags.

Piełauju domu,ka šis būs pa tavam...:)))

I Izhome.co.uk 08.01.2019

Turpina meklēt vergus...