www.sudzibas.lv Ivita Cipruse Spēju zaudēšana

Ivita Cipruse - Spēju zaudēšana

Šī gaišreģe vairs pedeja gada laika nav savu uzdevumu augstumos!!! Neko pareizi pateikt vairs nevar, a naudu grib, ai ka grib!!!... Viņa Rīgā strādā izdevniecībā "Zintnieks", un tur ir pilns ar šādiem krāpniekiem!!! Stulba ir viņas attieksme, un alkatiba spid acis!!! Es vairs tur neiesu un iesaku ari citiem to nedarit...!

E

A Aleksandrs 09.11.2008

Stulbeni, ko jus zilejat pie tadam?Gimenes problemas, naudas nav, ejiet tak stradat uz privato sektoru, beidziet njaudet vienreiz, neveiksminieki.

D divine 09.11.2008

Vienkārši varu apbrīnot cilvēkus, kas vēl tic viduslaiku metodēm un ārstēšanai ar tantiņām un gaišreģību...

I Ivan 09.11.2008

Ka cilveks var zinat citu cilveku likteni? Tas tak ir sviests galigais un absolutais! Viss ir DIEVA ROKAAS! Diemzekl, pasaule DIEVU noliedz un mekle palidzibu tur, kur tas nav un kur patiesiba ir purvs... Ta zileshana, paregoshana ir smags greks, jo Dievs Saska: "Tev nebus citus dievus turet lidzas Man!" Tas nozime, ka nebus citur meklet palidzibu, iet pie zilniecem, palauties uz visadiem gaisregiem, kuri patiesiba neko pateikt nespej. Nu tad, ta jums vajaga, ja jus krapja, ja prata nav un palaujaties uz gaisregiem, nevis uz DIEVA PRATU!

L lasītājs 09.11.2008

Tam bībeles pārzinātājam jāizlasa:"Netiesā, lai netaptu tiesāts"

N navsvarigi 09.11.2008

Lasītājs, ne viens ne vienu netiesaa! Ja meklee sev piedzivjojumus, tad ari tos dabus. Visadi gaisregi, visadas zilnieces... Bet kristigo macibu skolas nevajaga, nee nekada zinjaa, ... Taa tak ir briesmu lieta daudzu cilvekuis, ka macis cilvekiem but par cilvekiem, nevis vilkiem!
Tie, kas iet pie sitadiem gaisregiem, pashi sevi tiesaa!

L lasītājs 09.11.2008

Kad tautai liek izvēlēties, kuru attaisnot, tad tauta sit pravieti krustā, bet slepkavu attaisno.Neko teikt, ļoti pareiza mācība.

L lasītājs 07.12.2008

Nupat biju, pārbaudiju spējas nav pazudušas lasa kā no grāmatas.

N navsvarigi 08.12.2008

Vispar, pie tadiem cilvekiem nav ko iet! Cilveks neko nevar zinat! Viss ir Dieva Rokas, gribam mes vai ne, atzistam mes vai neatzistam... Musu vara nav nekas! Iet pie kaut kadam "gaisregem" ir sviests galigais. Tik un ta notiks taa kaa Dievs Grib, bet Dieva Pratu nekada "gaisrege" pateikt nevar. To mes varam izlasit Bibele, kads ir Dieva Prats, ko Vins Grib no mums, bet notikumus, kas mus gaida, ne kada "gaisrege" nepateiks! Ja, bija cilveces vesture cilveki, kuriem Dievs Deva speju pateikt, kas gaida nakotne, tikai lielakaja meroga, pasaules meroga un tadi cilveki bija ciesi sasitit ar Dieva Baznicu, naudu nekadu nenema, bija loti ticigi Dievam un dievbijigi! Shitie sharlatani, kas nem naudu par to, tik mana cilvekus! Viss jau ir pateikts par pasauli. Katra cilveka individualais liktenis ir atkarigs no ta, cik ciesha kontakta vins bus ar Dievu un laus Dievam sevi Vadit, netrauces to... Iesi pa vienu celu, gaida viens, iesi pa citu celu, gaida cits. Rupji parkapsi Dieva Baushlus, gaida nepatikshanas vismaz dziivee, centisies klausit Dievu, bus ok. Ne viens no nepatikshanam nav pasargats pavisam, bet Dievs Savus cilvekus no lielam nepatikshanam Sarga! Isak sakot: ko sesi, to plausi! Taa kaa, neejiet pie "gaisregiem", jo vini jus tik apmanis!

K koteikt??? 08.12.2008

Lasītājs, palasi Bibele, ko Kristus Teica par viltus pravieshiem! atradushies pravieshi... naudu tik mana no cilvekiem! Cilveki tak letticigi, tic tam visam, bet Dievam... tas tak ir arprats! Prieksh kam Kristiga maciba skolas? Nevajaga labu cilvekiem macit, vajaga melot uz Dieva Baznicu, vai ne?? Vajaga katru kada priestera greku taisit par visas pasaules smagako greku, kad pashiem greku ir tik daudz, ka pietiks visai pasaulei, vai ne? Bet, kaa tad citadak plauks un zels tadas nozares kaa paregoshana, pornografija, azartspelu bizness, alkohola bizness?? Viniem tak sava "produkcija " japardod, bet Dieva Baznica to trauce! Baznica ir slikta, gatavais briesmonis, jo redz, vina maca to, ko maca Dievs: nezagt, nekaut, cienit vecakus, nemaukoties, tikumibu, piedot cilvekiem, nepielugt citus dievus.. A, kas tad ir tie citi dievi, ja ne pornografija, azartspeles, alkoholisms, paregoshanas...?? Vel tagad neshkisto macibu par to, ka zilie un lesbietes ir normali cilveki, pienemsim un ka vinu shitas padarishanas ir normalas, ari pienemsim, vai ne?? Bet, Baznica trauce tam un tapec Baznica ir jaapmelo un "jasaskata tas aci katra skabarga", ko veiksmigi dara musu massu sazinas lidzekli. Ka tad shita visa netikliba un citi smagi greki attistisies??
Taa kaa, cilveki, jus pashi sevi tiesajat ar saviem darbiem, ar neticibu Dievam, ar neshkistibas (lasi: pornografijas un homoseksualisms) atbalstishanu kaut vai vardos un domas un nevajaga brinities, ja pekshni uznak kada slimiba smaga vai dzive ir kadas citas lielas nepatikshanas. Tam var iemeslu atrast, bet patiesiba aiz ta stav greki! Un, vajaga tad iet pie Dieva, nevis pie "gaishregiem", kuri "sekmigi" jus ievilks vel dzilaka purva... Ne viens nav bez greka, bet viena lieta, kad cilveks greko smagi un apzinati, cita lieta, kad cilveks no visa sava speka censhas izvairities no grekiem un ja tie ir, tad tie ir siki. Dievs visu Redz.

L Laurish 07.02.2009

Man ar reiz nelāgi izgāja ar viņu - vīra mamma smagi slima bija slimnīcā.
Izmisuma dzīta aizjozu turp - viņa mani uzmundrināja un norādīja, ka mammai esot smags ceļš uz izveseļošanos un viņa to paveiks.
Nepieminēju ne ka viņa slimnīcā neko citu.
Un tajā naktī vīra mamma nomira. Var jau teikt, ka pasargāja un nevēlējās to atklāt, bet mani pasargāja ar šiem jaunumiem uz apmēram 8h - ha vai tas tam kāds ticētu, ka pasargāt no sliktajām ziņām vēlējās.
Kopš tās reizes neesmu tur bijusi un neiešu.

I Inndrraa 11.11.2009

Es pie vinjas biju..pirms 4 gadiem, izmisuma dziita, jo biju stavoklii un zinaju, ka kaut kas nav kartiiba ar gruutnieciibu, kad jautaju, vai manas beerns piedzims vesels..vinja teica, ka jaa, lai mieriigu sirdi ejot majaas..bet mans beerns piedzima priekslaiciigi, ar smagu, genetisku kaiti un ljoti smagaa stavokli... tad veel vinja murgoja, ka peec 2 gadiem es beigsot skolu un toreiz maciijos LPA pirmajaa kursaa, un bija veel tris gadi jamacas.. Ne smakas no taa, ko vinja tur nomurgoja, jo mainiiju skolu un beigsu sogad..peec 5 gadiem..par manu ex draugu teica, ka appreecesimies un viss atrisinasies.. tagad sen esmu kopaa ar cituu virieti un taa visa ir tala pagaatne..bet nu gribeju padaliities pieredzee..vismaz man sii gaisrege nepateica nevienu patiesu faktu. Nevienu vieniigu. Neko nezinaja par manas mammas slimiibu un par manu mammu drizaak teica, ka nomirs.. bet mamma dziiva joprojam.. nyu.. vienvardu sakot, spriediet pasi..

L Laura 18.03.2010

Šausmas es nožēloju, ka pie viņas aizgāju, tikai sliktas lietas pateica, pēc tam tā kārtīgi padomājot par viņas it kā "pareģoto", viņa balstījās uz manām emocijām un vairāk neko, lai pateiktu, kas būs...viss ir tiešām Dieva rokās un paša cilvēka rokās... Tagad man sāk likties, ka ar nerviem nav kārtībā...

Kā viena sieviete teica, Latvijā īsti gaišreģi ir tik daudz cik var uz roku pirkstiem saskaitīt... Mīļie cilvēki, tad padomājiet pirms ejiet pie šiem pseido gaišreģiem... Starp citu sēžot, uzgaidāmajā telpā"Zintniekā", dzirdēju, ka "laipnā" sekretāre, sāka pa telefonu aprunāt šo Ivitu Ciprusi, ka neesot laikā atbraukusi, un vipār kāda viņai attieksme, cilvēki taču esot pierakstīti un gaidot...bet, kad tā sieviete iznāca laukā no savas telpas, ta uzreiz sekretāte utji putji, Ivitiņ, Ivitiņ, izej laukā paelpot svaigu gaisu, un man noteica Jūs pagaidīsiet, tādā pavēlošā tonī, lai gan bija jau mans pieteiktais vizītes laiks...nu gaidīju..., bet sāku šaubīties, vai tāda attieksme var iet roku rokā ar gaišredzību...Ļoti, ļoti to nožēloju, ka tajā brīdī nepaklausīju savai intuīcijai un negāju projām...

B Bijis 11.11.2010

2007- 2008 biju pie Ivitas, lai saprastu vai tas nav blefs uzdevu jautajumus par pagatni- pastastija ka no gramatas realus notikumus!
Tad sakam runat par esoso, visam izradijas taisniba. 2008 bija lielas problemas, devos lai iesaka ka rikoties, uzklausiju ieteikumus un ta ari rikojos jau taja pasa diena, viss nokartojas ka bija paredzets.
Tagad planoju atkal aiziet!
Redzat ir loti svarigi ar kadu merki aizej, var but pat labak lai nevis nolasa nakotni, bet gan lai iesaka ka rikoties konkretaja situacija, kadu lemumu pienemt, tad notikumi sastasies ta lai butu ok!
Zinu cilvekus kas gajusi pie vinas pec padoma saistiba par darijumiem un ta rezultata ir pienemti pasi labakie lemumi!!!
TAKA VIEDOKLI DALAS!!!

P Pateicigā 05.12.2010

Es lasot šos visu jūsu komentārus esmu pilnīgi pretējās domās. Un varu teikt tikai labu par šo gaišreģi.
Man piedzima pirms 2iem mēnešiem dvīņu puikas un vi[ni bija priekšlacīgi, tādēl sākumā bija un aparātiem un ventilatori elpoja viņu vietā. Mazākajam dēliņam sākumā viss bija labi, nonāca nost no ventilatora, elpoja pats ar mazu daudzumu skābekli, bet lielakajam bija grutak un sliktak. Tad mazajam viena'dienā palika ļoti slikti, saņēmu zvanu no slimnīcas, ka viņa situācija ir kritiska. Un viņš var iet uz augšu, vai uz leju un viņi teica, ka tas ir tikai viņa paša rokās, jo viņu tur neko nevar darīt. tad nu viņš tomēr nolēma ka viņš grib dzīvot. tad viņam atkal palika labāk. Mazajam 2x atkal palika slikti dienā, kad viņa lielo brāli mēs vedām mājās, 1h pēc tam, kad brālis aizbrauca, viņam palika ļoti slikti, viņš atkal tika uzlikts uz ventilatora un viņam bija vajadzīgs skābeklis 100%, kā nekad un vairāk ja viņam vajadzētu, neko tur nevarētu izdarīt. tad viņi nolēma pārvest uz citu slimnīcu, kur viņi veic labākus un dziļākus slimību testus. tad mūsu dēliņam pēc pāris dioenām palika labi un viņš atkal elpoja pats. tā trupinājās 15dienas. Un tad naktī, kad viņiem bija jādzims viņa veselība pēkšņi pavērsās uz ļoti smagu stāvokli, atkal 100% skābeklis atpakaļ uz ventilatora un pat tas viņam nepalīdzēja, viņi mēģināja darīt visu, lai turētu viņu pie dzīvības, kas bija ļoti grūts darbs viņiem. tad no rīta runāju ar konsultantu un 1x pa visu šo laiku man pateica, ka bija tik traki, ka viņš varēja nomirt, bet no rīta viņi teica, ka jau esot stabilāk, . bet pats stūlbākais, ka viņam jau ir veikti ļoti daudz tetsi, bet vi[ņi nevar atklāt kādēļ viņam ir visas sīs smagās epizodes, kad viņš pārstāj elpot. Pēc tās nakts, kad es zināju, ka izjutu ka jau 3x varēju zaudēt savu dēliņu, mana sirds plīsa uz pusēm es jau vairs neraudāju, jo man tam nebija spēka un jārūpējās bija pa viņa brāli un nedrīkstu ieslīgs depresija. Tad nu mamma man atgādināja, ka kad biju maza viņa mums ļoti, pat ļoti bija palīdzējusi un ar savu gaišredzību izgāba manu, manas mammas un tēta dzīvību. Jo atklāja, kas mums ir. Tad nu mēs nolēmām, ka mums nav ko zaudēt un es vēlos, lai viņa pasaka, kas ir mūsu dēliņam, jo ārsti to atklāt nevar, kādēl viņš tā pārtāj elpot. es baid'jos no patiesības, bet labāk tam sagatavoties laicīgi.
tad nu es ar viņu sazinājos pa skype, jo neatrodos Latvijā, jau tajā brīdī mīļie cilvēki pieradas tas, ka viņa domāja pa to, lai es ietaupītu savu naudiņu, jo skype bija viņas priekšlikums. Un viņa nav mantkārīga, kā jūs visi tur rakstat. es viņai aizsūtīju bildi, bet neko neteicu, kas un kā. Tikai dzimšnas datumu un vārdu manam dēliņam. Un tad viņa pateica, visu, kas viņam ir. Pateica ka viņam viss būs kārtībā. ka viņam ir paaugstināts bilirubīns, problēma ir aknās. Un pats interesantākais ir tas, ka ārsti man to nebija teikuši. Kad aizbraucām uz slimnīcu man ārsti apstiprināja visu, ko viņa teica, kas viņam ir. Un viņi sākuši ir to ārtsēt. Nu tad mīļie cilvēki, paskaidrojiet kas tā var būt pa viltus gaišreģi, kā jūs uzskatat, ja viņa zināja visu, pilnīgi visu, kas ir mūsu dēliņam un kas izrasa elpošanas problēmas, bet elpošanas problēmasviņi vel nav atkaljuši, bet viņa jau teica, ka tas viss dēl aknām. Arsti uzraisis rengenu un tad cerams ka atklas to, ko viņa teica, kadel vinam ir gruti eplot un vins dazreiz to parstaj darit. es pec ta briža, kad parunāju Ivitu Ciprusi 1x pa visem šiem diviem mēnešiem jutos tā it kā man akmens no sirds būtu novelts, jo tā neziņa, vai tev būs divi, vai viens dēliņš plēsa manu sirdi uz pusēm. Un tagad kad es zinu, ka man būs abi dēliņui es spēju rūpēties par savu lielo dēliņu un gaidīt, kad ārsti mazo dēliņu izārstēs un mēs visi laimīgi varēsim braukt mājās. Un runājot par to, kā viņas spējas ir pazudušas un viņa tikai naudu prasa ir muļķibas. Jo pēc seansa es viņai jautāju, cik man viņai naudiņu sūtīt, viņa man pateica, lai par to neuztraucoties, kad par to parunāsim, kad mēs visi būsim mājās. Redziet ka viņai nauda nav galvenaias un viņai ir ļoti laba sirds un viņa NAV viltus gaišreģe. Bet ļoti labs un sirsnīgs cilvēks, kam es būšu pateicīga visu savu atlikušo mūžu, jo ieteica arī vēl lietas, kas viņam palīdzēs. Tādēl viedokļi dalās gan jā, bet neticu ka viņa kko nosaka nepareizi. lai jums veicās un tiešām iesaku, ja jums ir kādi jautājumi, kā rīkoies dzīvē un kas ir pa vainu, ja jūs nezinat kas jūs nomca, vai nezinat pareizi soli, tad viņa ir tas cilvks, pie kā es iesaku girezties.
Lai jums veicās un iemācieties novērtēt citu cilvēku darbu. ;)

T ToPateicīgā 05.12.2010

Kada ir viņas Skypa adrese? Man ļoti vajag:(

F Filozofs 21.10.2012

Nu, nezinu, nezinu. Tie Ivitas klienti pie viņas droši vien gāja ar noslēgtu sirdi. Noteikti baidījās, ka gaišreģe ieraudzīs kaut ko slēpjamu. Līdz ar to pareģojums var būt nepareizs.
Pie manis arī vēršas daudzi klienti ar pamatīgi slēpjamu pagātni un tagadni. Es uzreiz jūtu, ka neko nespēšu pareģot. Taču godprātīgie cilvēki, tie, kuriem nav ko slēpt, tie ir vislabākie, un es viņu dzīvi nolasu kā no grāmatas. Lūk, kur tas āķis!
Un neuzbrūciet talantīgam cilvēkam, ja pašiem sirdsapziņa ir netīra.

Ausainītis 28.12.2016

Daudziem nepatīk,ka viņa pasaka taisnību

L Līna Valaine 26.05.2018

par kādu taisnību Jūs te runājat, tos pozitīvos komentārus viņa droši pati par sevi te sacerējusi, neesmu pie viņas bijusi pat tuvumā, bet esmu dzirdējusi daudz nostāstus un nevaru beigt brīnīties par tiem cilvēkiem, kuri iet klausīties šos slimās mantkārīgās murgus - kādreiz sen jau kādus gadus 15 atpakaļ viņa ar savu māti Vitu Ciprusi braukāja uz mūsu pagastu un visām draudzīgajām ģimenēm tādus sviestu stāstīja , ka šķita, ka viss ciems krustām šķērsām viens ar otru pārgulējis (katrs jau pēc sava tikuma spriež), salaida ģimenes naidā, tā ka vēl šodien viens ar otru nerunā... Un te izrādās mana paziņa pie viņas bijusi (paziņa diezgan turīga)... sākumā stāstīja, ka viņas vīra iepriekšējā sieva viņai lāstu uzlikusi, lai nāk ņemt nost, tad jau, ka vēl kkāda radiniece lāstu uzlikusi, bet triumfs visam bija, ka draudzene vienu dienu ierodās pie manis un saka, ka man esot bijis sekss ar viņas vīru un vēl ilgstoši un viņas vīrs man naudu par to esot maksājis! (jāņem vērā, ka vīram jau ap 70) what a f***? Kā zintnieks pieļauj šādiem cilvēkiem darboties savās vēsturiskajās telpās piegānot tās ar šādu negodīgu un mantkārīgu cilvēku auru? Kauns!

I Ingritta 10.07.2021

Gaišs, jauks cilvēks nekad negānīs citus, pat ja viņam kas liekas citādāk...Nomelnojot citus, viņi paši grib justies vērtīgāki, labāki... Un zintniekiem, dziedniekiem jau skauģu netrūkst... tāpēc neietekmēsimies no citu spriedumiem, vadīsimies pēc savas intuīcijas. Es saku Ivitai PALDIES! un turpināšu ārstēties. Ingritta

E Elika25 16.03.2022

Mēs visi kaut kādā veidā cenšamies savest savu prātu un līdz ar to veselību kārtībā. Citi tiek galā paši, citi uztic sevi Dievam, bet citi iet pie psihologiem, psihoterapeitiem, vēl kàds izmanto zīlnieku, dziednieku vai šamaņu pakalpojumus. Katram ir sava izvēle un ja kàds no šiem minētajiem cilvēkiem, radībām, speciālistiem, iedomājumiem var palīdzēt tikt galā ar savu prātu, tad tas ir tikai pozitīvi. Galvenais rast risinājumu savām problēmām. Un problēmas palīdz risināt tas, kam cilvēks tic. Ticēt un uzticēties var jebkam un jebkuram vienalga kas tas būtu.

E Elika25 16.03.2022

Varu tikai teikt to, ka pazīstu sievieti, kura apmeklēja šo Ivetu. Sieviete bija uz paralīzes sliekšņa, taču ar Ivetas palīdzību viņa atguva savu veselību. Nesaku, ka visiem var palīdzēt, bet minu reālu piemēru. Pati taisos sazināties ar šo Ivetu, cerams, ka man viņa spēs palīdzēt tāpat kā manai paziņai.