www.sudzibas.lv iVF Riga Slikts serviss

iVF Riga - Slikts serviss

Ilgi domāju, rakstīt vai nē, tomēr izdomāju uzrakstīt. Man nācās ivf Rīga klīnikā kādu stundu uzkavēties recepcijā, tad nu lūk tik nepatīkamu apkalpošanas attieksmi sen nebiju pamanījusi. Apkalpošanas speciāliste Andželā (dzirdēju kā kolēģes uzrunā kaut kā tā) , vienkārši bezkaunīgi uzvedas un pavēlošā tonī runā ar pacientiem. Uz kolēģu skatieniem viņa pat nereaģēja turpināja tik klaigāt.
Vēlāk viena no kolēģēm pienāca un atvainojās.
Lūdzu vadību, lai izvērtē avu darbinieku attieksmi pret pacientiem. Es noteikti vairs nevēlos vairs tikt pie viņas.

17.01.2023

G Gii 08.08.2023

Es un mans vīrs arī nevar pierakstīties gada garumā. Neceļ klausuli, ārsts vislaik atvaļinājumā, neskaitāmas reizes pārceltas vizītes. Šķiet prezidentu ir vieglāk sazvanīt. Ērenpreiss tikai lobē savus vitamīnus, kas ne sūda nepalīdz, tikai kāš naudu, bet reāli problēmas nerisina. Iesaku vērsties citās klīnikās un maksimāi izvairīties no ivf neprofesionāļiem!