www.sudzibas.lv iVF Riga Perosnas datu nodošana trešām perosnām

iVF Riga - Perosnas datu nodošana trešām perosnām

Labdien,

Ja godīgi tad pieredze ir ĻOTI briesmīga ar šo klīniku. Nevienam neiesaku ! Manus personas datus nodeva trešām personām. Un kopumā Ļoti daudz ir sliktu atsauksmju gan par ārstēšanas procesiem, gan paša pieredzi ar perosnas datiem, kurus "klīnika"" BEzkaunīgi un Maksimāli NEPROFESIONĀLi rīkojās ar klientu Personu datiem !

Ja šādā līmenī uzņēmums atļaujās strādāt ar personu datiem, tad kas notiek klīnikā ar ārtēšanu man bailes iedomāties.

Atbilde no iVF Riga Support Pārstāvja atbilde 17.06.2022

Labdien. Mēs esam ļoti satraukti par šo nestandarta situāciju, jo klīnikā vienmēr ir ievēroti augstākie pacientu aprūpes standarti, ko apliecina sistemātiskās regulējošo iestāžu pārbaudes, kā arī nopelnītie vietējie un starptautiskie apbalvojumi par pacientu aprūpes kvalitāti.

Lai pārliecinātos par situācijas esamību, kā arī lai precizētu situācijas apstākļus un veiktu atbilstošās korektīvās un preventīvās darbības, lūdzam Jūs sazināties ar mums personiski.

Tālr.: 67 111 117; 25 641 022; e-pasts [email protected]

Ar cieņu, klīnika iVF Riga.

B Bez vārda vārds 15.06.2022

piekrītu. arīi bija problēma ar šo firmu. tikai kā personai, kura gribēja būt firmas darbinieks. uzmetēji, plus ,redz vel veic muhļīšanas ar personas datiem. acīmredzot, kautkas nav kārtībā. taisa fiktīvus sludinājumus, plus vel čakarē klientus. fuuu.

J janis.janis1113 15.06.2022

Jau pietiekami ir dzirdēts par šo iestādi. Saprotu ka pret potenciāliem darbiniekiem izturās Loti Neprofesionāli. Šeit laikam vēl ir darbs darba inpeckijai cik saprotu. Nemaz nerunājot par pārējām lietām…