Iveta Mateša - Krāpniece

Iveta Mateša, keramiķe un kāda vēl tur māksliniece - apkrāpa sievieti ar mazu bērnu. Iveta mateša, kopā ar savu grāmatvedi apkrāpa, izmantojot situāciju, kādā atradās sieviete, kurai bija nauda, izkrāpa simts tūkstošus par sapuvušu māju ar bojātu apkures sistēmu, sastādot viltīgu pirkšanas pārdošanas līgumu, uzrādot pusi no samaksātās summas. Tika informēts vid. Advokāts, pie kura griezos, atpazina krāpnieci, kura agrāk griezās pie viņas sakarā ar dzīvokļa attiesāšanu no sava ex vīra, tikai grozīja galvu par viltīgi satādīto līgumu, jo šo summu lai attiesātu, kura jau veiksmīgi tika ielikta citos īpašumos ar citu vārdu, vajadzīgs ilgs laiks un resursi. Šobrīd sieviete ar mazu bērnu, ziemā, ir palikušas bez bez siltām mājām un bez līdzekļiem dzīvei. Iveta mateša! Zeme ir apaļa, un kāds izrīkosies ar tevi tāpat, kā tu!

S

Komentāri (6)

Good Intentions 03.01.2023

Diemžēl tā ir. Kaut ko vēlies iegādāties ir javeic neatkarīga ekspertīze un janolīgst jurists, kas pārbauda līgumā sastādito. Tas maksā nauda, bet tas ir labāk nekā nonākt loha lomā.

N Nonna.paris 06.02.2023

Izklausās briesmīgi. Labi, ka atradu šo komentāru, jo mani ir ieinteresējis viens Matišas kundzes tirgotais īpašums. Nekad nebūtu iedomājusies, ka persona ar tik pozitīvu tēlu varētu tā rīkoties. Žēl, ka es nevaru ar Jums sakontaktēties, jo labprāt uzzinātu sīkāk par šo situāciju.

S skalaarija 07.02.2023

[slēpt]@tvnet.lv

N Nonna.paris 07.02.2023

Man parādās [slēpt]@tvnet.lv Šķiet, ka Jūsu e psts ir kaut kā aizsargāts, ka es to nevaru šeit redzēt. Vai arī tas tiešām ir tāds?

S skalaarija 07.02.2023

Uzrakstiet uz šo e - pastu

S skalaarija 26.03.2023

Es uzrakstīšu to vārdu te, kas jāliek pirms @, tas vārds ir skalaarija. Ierakstiet šo vārdu pirms @ un būs pilns e-pasts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes