Iveta Mateša - Krāpniece

Iveta Mateša, keramiķe un kāda vēl tur māksliniece - apkrāpa sievieti ar mazu bērnu. Iveta mateša, kopā ar savu grāmatvedi apkrāpa, izmantojot situāciju, kādā atradās sieviete, kurai bija nauda, izkrāpa simts tūkstošus par sapuvušu māju ar bojātu apkures sistēmu, sastādot viltīgu pirkšanas pārdošanas līgumu, uzrādot pusi no samaksātās summas. Tika informēts vid. Advokāts, pie kura griezos, atpazina krāpnieci, kura agrāk griezās pie viņas sakarā ar dzīvokļa attiesāšanu no sava ex vīra, tikai grozīja galvu par viltīgi satādīto līgumu, jo šo summu lai attiesātu, kura jau veiksmīgi tika ielikta citos īpašumos ar citu vārdu, vajadzīgs ilgs laiks un resursi. Šobrīd sieviete ar mazu bērnu, ziemā, ir palikušas bez bez siltām mājām un bez līdzekļiem dzīvei. Iveta mateša! Zeme ir apaļa, un kāds izrīkosies ar tevi tāpat, kā tu!

S

Good Intentions 03.01.2023

Diemžēl tā ir. Kaut ko vēlies iegādāties ir javeic neatkarīga ekspertīze un janolīgst jurists, kas pārbauda līgumā sastādito. Tas maksā nauda, bet tas ir labāk nekā nonākt loha lomā.

N Nonna.paris 3 st atpakaļ

Izklausās briesmīgi. Labi, ka atradu šo komentāru, jo mani ir ieinteresējis viens Matišas kundzes tirgotais īpašums. Nekad nebūtu iedomājusies, ka persona ar tik pozitīvu tēlu varētu tā rīkoties. Žēl, ka es nevaru ar Jums sakontaktēties, jo labprāt uzzinātu sīkāk par šo situāciju.