www.sudzibas.lv IVETA , drausmīga apkalpošana VID Dobeles nodaļa Drausmīga apkalpošana VID Dobeles nodaļa.

IVETA , drausmīga apkalpošana VID Dobeles nodaļa - Drausmīga apkalpošana VID Dobeles nodaļa.

Drausmiga apkalpošana VID Dobeles nodaļā. konkreti mani apkalpoja veca , ap gadiem 49-50, vārdā IVETA 1.jau vinas pāriedomīgi pārgrieztais gīmis2. tonis, tipa, kas tu tāda esi, es esmu te bled baigā šiška, apkalpoju klientus (!) XD3.pasutiju vnk naher to veco klizmātiki, un aizgāju pie vinas blakus kolēgas, kas mani loti normāl izkonsultēja, nepārgriezot gīmi, nevaikstoties, un DEBILI NESMAIDOT, it kā būtu tikko norāvusi.vēl iesniegumu rakstīsu vinas prieksniekam, lai laiž vaļā vai ietur no algām?jo aiz bezdarbības laukos, kad klientu jau tā nav,nezina kā vien izblamēties pa visu gīmi.varetu domāt, katru klientu ja dienas tik garas, varetu no A-Z profesionāli izkonsultēt , bet nē, tāa vietā parādīs no kādas misenēs izvēlusies, un ka absoluti nav nekadas POŅAS, kas ir PROFESIONALITĀTE ja jau reiz sēdi TAUTAS KALPA KRĒSLĀ !?lai ātrāk beigtos sitas bomžārais ierēdnu līmenis, vajag visās malas par viniem stāstīt, viss internets būs pilns, par to jau nu es parūpēsos, + vajag sudzeties iet, cilvēki, nevis majas, raudāt, un grauzt nagus. vajag tās, kas nav spējigas apkalpot, izēst pie miskastēm, kur ir viņu attiecīgaš mājas.

š

L lazdukrogs 17.02.2015

Nu tādu miskastnieci kā tevi tiešām ar kāju pa dirsu pie miskastēm jāāizsper! Pēc rakstīšanas stila tu esi morāla krople! Un šitādi smerdeļi vel sūdzības raksta! Tu, cūka, laikam skolā gājusi neesi ne dienu un pati esi no bomžu ģimenes?

B burvjufejsssss 17.02.2015

lazdukrogs, nu tu pati/pats esi tiiraakais bozmis, izklausies jau peec KUCES-BOMZENES.
oi, nu tikai neaptaisies no izbriina un shoka, noteikti ka pati kaarklina esi ja jau tik appluutijusies te skribelee? haahaha
tev vajadzetu sprandu paarlauzt kaa vistai ko kauj nost, un izmest meeslainee.
krople moraala esi tu ne autors, un bez jebkadaas pamatskolas. tas tok.
un sitaadi kaa tu izdzimtenes, dirn taados vida kreeslos, un PIRZH augaam dienaam, URBINA SAVU GURKI, no bezdarbiibas un bezjeedziigaa laika nosishanas, un riistaas veel, kad normali, izglitoti cilveeki, PAMATOTI aizraada.
protams, KA pilniba piekriitu autoram/autorei !!!

J JurisAlfrēdKalnins 17.02.2015

es tak zinu to Ivetu Kārkliņu ! viņa tiešām ir bez jebkādas izglītības. kā saka, laikam caur blatu, tikusi par konsultanti Vid ietādē. viņai tak pamatskola ir vai nav, neatminos. un, sūdzības rakstītajam pilnībā atbilst tā vecmeita.
cik esmu dzirdējusi, nekad nevienu normāli nav apkalpojusi . bet viss par mūsu nodokļu maksātāju naudiņu, sēž un neko nedara

O osis89 17.02.2015

cik nav redzēta shitaada iereednju drachiishana da kas vini par ieredniem stulbi utaini lohi tiesaam bozmaki kurus jaatlaiz jo ir normaali cilveeki kas daudz labaak to darbu padariis tas viens
otrs labi ka es nodoklus nemaksaaju tad es mana kakla sie kropli nevar jaat

O osis89 17.02.2015

otrs labi ka es nodoklus nemaksaaju tad uz mana kakla sie kropli nevar jaat

O osis89 17.02.2015

lazdukrogs ute sacepaas jo pateica par vinu un taadu kaa vinu patiesiibu xexe