ivars rumpis - krapnieks

Meitenes, ja kaada veel ir saskaarusies ar sho kraapnieku dodiet zinu! Naudu izkraapj, preci neatsuuta.viss ir loogiski- atrodas taalu no riigas, kraaslavva, jekabpils, tikko dabuu naudu- pazuud.Ja buusim vairaakas, buus vieglaak ciiniities! Ir uzbudinaata kriminaallieta par kraapshanu. Atsaucieties! Ja ir liidzigi staasti- rakstiet, loti iespeejams, ka tas ir viens un tas pats kraapnieks!!!

I iveta čunčule 09.11.2014

Viņš turpina ar citu e-pastu un telefonu, ir viena lieta ar, ko vi'nš sevi nodod .Ar galvu nedraudzējas.

M mudraja 10.11.2014

Nu...es vairaak saprotu, ka es nedraudzeejos, jo es tak to naudu vinam aizsuutiiju... bija vairaakas pazīmes, ka tā ir krāpniecība. .. bet...nu...
iveta, juus uzrakstiijaat iesniegumu policijaa?!
bet ja gribat atguut naudu, tad ir jaabrauc pie vinja pa tiesho uz salaspili(((

I iveta čunčule 11.11.2014

Jūs atguvāt?Satikāt?

M mudraja 12.11.2014

Jaa, es savu naudu atguvu!

I iveta čunčule 12.11.2014

Un kur viņu var satikt, un tā mierīgi atdeva?

M mudraja 13.11.2014

Adresi var iegugleet diezgan vienkārši. ..

M mudraja 13.11.2014

Vienīgais, ko varu ieteikt, neslinkot, 30 eur arī naudiņa! Vispirms uz policiju, uzrakstīt iesniegumu par naudas līdzekļu piesavināšanos, ar krimināllietas uzsākšanu. Un tad uz Salaspili pēc savas naudas.

P pecinja 15.11.2014

Mani arī piečakarēja līdzīgā veidā tikai pavisam cits cilvēks, sieviete, un labu laiku atpakaļ.Arī pārdeva drēbas, es gribēju nopirkt, nosūtīju naudu bet drēbes nesaņēmu.Biju policijā, tur teica ka tās ir mūsu privātas darīšanas kurš kurai ko nav samaksājis vai nosūtījis.Varbūt tā pārdevēja pati atbrauca un atveda man drēbes nevis nosūtīja ar pastu un te nav nekāda krāpniecība bet privātas darīšanas.Un teica ja es teiksim aizdodu kādam naudu vai nosūtu to kā samaksu, un pēc tam nedabūju to atpakaļ tās ir mūsu problēmas jo nevajadzēja dot.Tā ka netērējiet savu laiku, policija ar tādiem sīkumiem nenodarbojas, viņiem darba pietiek nevis tādām muļķītēm kā mēs naudu atpakaļ meklēt.Man bija lielāka summa bet es nesūkstos jo pati esmu vainīga, nevajadzēja sūtīt.citriz vnk būšu gudrāka, ko arī Jums iesaku.

M mudraja 15.11.2014

Es jau uzreiz, kad naudu sūtīju, uzraksti sūtījuma mērķī, ka šis cilvēks apņemas 5 darb.dienu laikā nosūtīt šo preci uz konkrētu adresi, citādi tā ir naudas atsavināšana. Ar šo izrakstu nu bankas es atnācu uz policiju (jau iepriekš ar interneta un paziņu starpniecību atradu gan adresi, gan pers.kodu). Manu iesniegumu pieņēma, teica, ka šādos gadījumos obligāti ir jānāk un jārakasta, jo, lad viņu atradīs, viņam būs vairāki iesniegumi un līdz ar to arī sods būs bargāks. Es uzskatu, ka ir jāiet un jāraksta, šie vārdi un uzvārdi ir jāpublicē, lai cilvēki saprot, kas būs, ja viņu atradīs, bet mūsdienās to izdarīt ir ārkārtīgi vienkārši. ..