ivars rumpis - krapnieks

Meitenes, ja kaada veel ir saskaarusies ar sho kraapnieku dodiet zinu! Naudu izkraapj, preci neatsuuta.viss ir loogiski- atrodas taalu no riigas, kraaslavva, jekabpils, tikko dabuu naudu- pazuud.Ja buusim vairaakas, buus vieglaak ciiniities! Ir uzbudinaata kriminaallieta par kraapshanu. Atsaucieties! Ja ir liidzigi staasti- rakstiet, loti iespeejams, ka tas ir viens un tas pats kraapnieks!!!

Ontūns 28.10.2014

Kā jums izdevās uzbudināt krimināllietu? :) Parasti uzbudina vīrieti

M mudraja 28.10.2014

Atvainojiet, ceru, ka Jums kļūs nedaudz vieglāk:"tika uzsākts kriminālprocess. "

M mudraja 28.10.2014

Šobrīd jau atradām šī krāpnieka dzīves vietu- Salaspilī!
Esmu pārliecināta, ka neesmu vienīgā apkraptā, atsaucieties!

A aaaaa9999999999999 28.10.2014

tapec jau tevi apCAKAREEJA, ka runaat neesi iemacijusies, UZBUDINAATAA krapnieka mekleetaaja :D

aita. nav ko teikt

M mudraja 28.10.2014

Tieši tāpēc mūsu valstī viss ir tieši tā. .. Mēs nevis mēģinām atrast cilvēkus, kuri zog, krāpj utt., bet runājam par valodu...
pozitīvi. ..nav ko teikt..., Jūs labāk paklusētu, ja nevarat ko lietderīgu uzrakstīt!

M mudraja 28.10.2014

Ļoti interesanti, abi komentāri no cilvēkiem, kas šodien reģistrējās, lai pateiktu, ka es esmu aita.
Ivar, es Jums jau rakstīju, es Jūs atradīšu, tad arī paskatīsimies, kurš no mums ir stulbs.

S Santachixxx 28.10.2014

LOL. tu dura esi ? es neesmu nekad bijis virietis, kur nu veel ivars! draudetaja mekletaja lielaa.

S Santachixxx 28.10.2014

ja jau tu butu tik gudra ka te runaa, tad jau sen butu atradusi savu ivaru

M mudraja 28.10.2014

Es jau minēju, ka te rakstu tikai tādēļ, lai atrastu vēl cietušos. Citādāk diez vai vispār lasītu to, ko Jūs rakstāt.
Pie tam, gribētu piebilst, ka ne reizi neesmu Jūs apsaukājusi, vai citādi aizskārusi, cik redzu, Jūs gan neprotat citādāk izteikties...

J jakakakakkaka 28.10.2014

mani fascinee lautini kuri uztver tik personigi kadas personas rakstiito. Juutu jums lidzi, tad jau jums iet loti gruuti dziivee, ka nevarat to visu sagremot. nu aizskrieniet pasuudzieties kaadam, varbut savai memmiitei :D

M mudraja 28.10.2014

Hm...noteikti... mani apkrāpa un man tas jāsegremo, kā vienmēr dzelžainā loģika. ..

V vistaam.lv 28.10.2014

kaads sakars te ar jusu logiku? ak jaa, tai zinjaa vistiesaakais-to ka jums smadzenju vietaa-salmi. jo tikai vistas var kluksteet portaalos un mekleet domu/apkaaptos biedrus AAAH HA AHA HA

L liindsy 31.10.2014

Šis vīrietis, ja tā viņu var nosaukt apkrāpa arī mani.
Respektīvi, pagājušo 5dien nosūtīju viņam naudu, 30eiro sakarā ar sludinājumu ss.lv par somu.
Līdz brīdim, kad saņēma naudu, bija atsaucīgs un tt. Tiklīdz saņēma naudu, tā savu inbox.lv profilu izdzēsa.
Žēl, ka cilvēks ir tik stulbs, vārda tiešākajā nozīmē! Šīs lietas ir tik viegli izsekot!
Cerēsim, ka kopā varēsim šo krāpnieku pielikt pie vietas.
Lai jau aizrijas ar tiem pāris grašiem ko tagad ir izkrāpis! Drīzi varēs atmaksāt pa pilnu programmu!

J jautriitezvirbuliite 31.10.2014

mudraja raksta ari no liindsy...izmisums? un 30 euro jau nu gan nav grasi. tikai stulbajam tie ir grasi. a pasutiit mantas caur inboxiem...kaut kaadiem, vai tiesaam nedraudzejaties ar sapraatu?

L Lepnā Lavīze 04.11.2014

Autore ir krieviete, tāpēc atsevišķus vārdus tulko tiešā veidā. Bet niks gan neatbilstošs, mudrostju tam i ņe pahņet. Ne tāpēc, ka neraksta pareizi, bet tāpēc, ka ielaižas visādos apšaubāmos darījumos.

I iveta čunčule 05.11.2014

MaKo tagad lai dara?ni ar apkrāpa, esot izsūtījis otradien pagājusi vairāk kā nedēļa nekā telefons izslēggts -inboxs izdzēsts 23 eiro.

I iveta čunčule 05.11.2014

Es ar piesakos, ka esmu apkrāpta, .gaidu jau vairāk kā nedēļu un nekā .Telefons izslēgts, inbox-izdzēsts.

M mudraja 07.11.2014

Meitenes, ejiet uz policiju un rakstiet iesniegumus! Es jau to izdarīju, arī salaspilī pie sievas bijām jau

M mudraja 07.11.2014

Pašu rumpi var sastapt Salaspilī, atrast nav grūti)))