www.sudzibas.lv Ivars GODMANIS Valsts līdz kliņķim

Ivars GODMANIS - Valsts līdz kliņķim

Nu cienījamie Muļķu zemes iemītnieki, ko jūs domājat par mūsu ministru kabineta veikumu?
Intresanti, kāpēc nenopublicēt par cik algas tiek samazinātas ministriem, valsts sekretāriem u.t.t.
Cik % samazinās ministrijās darbinieku?
Kurš atbildēs par to, ka valsts novests līdz kliņķim?
Kas izzaga visu?
Vai nevajadzētu tagad policijai ķerties klāt visiem tiem "samazinātājiem" lai atgriež atpakaļ sazagto un tad lai tinās ar mieru!!!

D dumpigais 30.01.2009

Jums laikam atmiņa īsa... visus šos gadus kad esam ES savinībā katru otro vakaru ziņās to vien skandināja, kad te tāds projekts īstenots 60 miljoni te cits 20 miljoni, bija arī 120 miljoni un tā katru otro dienu ziņās 5 gadu garumā man pat kalkulātors tādu ciparu atsakās izsniegt- ja kaut 50% šīs naudas reāli te būtu ieguldīts te būtu cienijama attīstīta valsts. Un šeit neiet vairs runa par to teātri ko viņi mums pa TV cenšas iepotēt.kā viņi ekonomēs uz savām algām.samazinot ministrijas. Un citi lēti pasākumi. Cik var zagt.cik var pie visiem projektiem zīmēt tās bezgalīgās 000000000000. Iesit sienā naglu 100 lati.Un Atnāk cita čomu, radu, blatu firma nospodrina naglai micīti + vel 50 lati . un tā miljons naglas. Tas tik piemērs tāds. Tauta pieprasa pilnu atskaiti, par to ko esat sastrādājuši .un gribētos arī redzēt publiskas krimināllietas

D dumpigais 30.01.2009

viss dzīvē un politikā ir daudz vienkāršāk. valsti var vadīt mierīgi cilvēks bez izglītības .tik jābūt talantam un jāprot redzēt tālāk mazliet. un prognozēt. viss pārejais lai profesionāļu ziņā. man ar bija firma kuru vadiju un izglītības man nav. priekš tam man bija pieņemta darbā grāmatvede, lietvede, menedzeris. kas saņēma par to attalgojumu. un ja kāds sūdīgi pildija savus darba pienākumus...tālāk paskaidrot? ko? varēja tā atrauties pa kupri ka maz neliekas.tākā...

D dumpigais 30.01.2009

...jo uz ceļiem taupības nolūkos sāls maisījums tiek kaisīts tikai pirms līkumiem.
...jo PVN ir saīsinājums no - premjeram vajag naudiņu!
...jo taupības nolūkos tiks izslēgta arī gaisma tuneļa galā.
...jo preces kurām ir akcija pirms nedēļas var nopirkt lētāk bez akcijas.
...jo tautai trūkst vārdu, bet valdībai smadzeņu.
...jo tikai Latvija var aizņemties naudu no SVF nezinot cik ilgā laikā nauda būs jāatdod un par kādiem procentiem.
...jo Godmanis ekonomikas glābšanas plānu novilka "atlantā" pa lēto.
...jo, kad pa tv sāk rādīt filmas no sērijas "Viens pats mājās", var nojaust, ka tuvojas Ziemassvētki.
...jo, sūtot dāvanas ar piparkūkām uz ārvalstīm, pasta darbinieki tās saberž miltos tepat, Latvijas pasta nodaļā.
...jo izslimot kādu smagu slimību ir vieglāk un lētāk, nekā vakcinēties, vai pasargāties no tās.
...jo Latvijas ekonomika sākās ar Kalvīti un beidzās ar Godmani.
...jo pēc izsaukuma Chilli pica atbrauc ātrāk nekā ātrie vai policija.
...jo, lai palīdzētu slimiem bērniem-tautai ir jāzvana uz realitātes šoviem.
...jo tikai Latvijā pavasarī ceļam uzlej jaunu segumu, vasarā saliek gar malām bruģi un rudenī to visu izārda, lai zem ceļa saliktu kaut kādas trubas.
...jo no Latvijas uz Eirovīziju brauc tie, kuri ir slaveni, nevis tie, kuri māk dziedāt.
...jo uz vienvirzienu ielām ir sastrēgumi abos virzienos.
...jo ar ekonomisko krīzi cīnās pazeminot algas un paaugstinot nodokļus.
...jo valdība ir manāmi ietaupījusi naudu uz A. Slaktera angļu valodas kursiem!
...jo Latvijā ir visvairāk ekspertu uz vienu iedzīvotāju (visās dzīves jomās) nekā citur pasaulē.
...jo Emsim - portfelis; Zatleram- Aploksnes; Vairai- Pulkstenis; Ulmanim - hokejs; Aivaram - Hūte; Andrim- Kikī ; Šleseram - aerodroms, bet ja tu nemaksāsi nodokļus -naudas viņiem visiem nepietiks!
...jo neviens, nekad, ne par ko neatbild. Mēs esam vienīgā valsts, kur nekad nav vainīgo...

V valdis 10.02.2009

nesaprotu, kaapeec jaatlaiz saime?vismaz puse jaadzen aaraa un nedriikst pat tuvu laist pie varas.protams ka godmanis strebj ne tikai savu ievaariito putru.es uzskatu katie daudzie muusu valdiibas iereedni savu darbu valdiibas struktuuraa uzskata nevis par savu darbu, bet par savu biznesu.kameer buus tie biznesmeni kuri straadaa savaa un vieniigi savaa labaa un ja nebuus padziiti no valdiibas, tad par kaadu naakotni varam runaat... . jau riebjaas skatiities uz to trekno runcu prniem .