www.sudzibas.lv Ivars GODMANIS Valsts līdz kliņķim

Ivars GODMANIS - Valsts līdz kliņķim

Nu cienījamie Muļķu zemes iemītnieki, ko jūs domājat par mūsu ministru kabineta veikumu?
Intresanti, kāpēc nenopublicēt par cik algas tiek samazinātas ministriem, valsts sekretāriem u.t.t.
Cik % samazinās ministrijās darbinieku?
Kurš atbildēs par to, ka valsts novests līdz kliņķim?
Kas izzaga visu?
Vai nevajadzētu tagad policijai ķerties klāt visiem tiem "samazinātājiem" lai atgriež atpakaļ sazagto un tad lai tinās ar mieru!!!

P Pilsonis 15.12.2008

Nesaprotu, ko mūsu "tautas kalpi" tā ecējas? Samazināt visiem deputātiem, ministriem un ierēdņiem algu noņemot pēdējo ciparu. Ja alga tagad ir 2500, tad no 1, janvāra 250. Paskaitiet kāda ekonomija būs!
Uz šodienu visiem samazina algas, bet sev deputāti nez kāpēc algas nesamazināja, kaut gan viņiem būtu jārāda piemērs!
Šāda tipa jautājumus ir viegli risināt, ja pašus tas "neķer". Tāpēc jau arī to budžetu tik viegli un ātri pieņēma!
STARPCITU MEDIĶI IR PIERĀDĪJUŠI, KA NAKTS DARBS IR MAZĀK EFEKTĪVS, NEKĀ STRĀDĀJOT DIENĀ!!!

N navsvarigi 15.12.2008

Var strideties ilgi un dikti par to, ko dara Godmanis, bet, kurs vina vieta naca, kad vajadzeja uznemties atbildibu? Kur bija visi? Tagad visi Repshes un ko ir gatavi klaigat, kad, protams, ir kludas, bet nebija ne viena, kad vajadzeja uznemties atbildibu. Riebjas, liekulu bars! Ko jus, pilsoni, saprotat no ta, ko dara Godmanis? Cik kompetenti jus esat tani visaa?? Ja, algas Saeimas deputatiem ari varetu nogriezt, ja jau griez algas un ir taupiba...

E es 16.12.2008

Jā tiešām baigās sasniegums Godmanim, ka viņš kļuva par premjeru cepuri nost tautas glābējam!!! Cik Tu pats saproti no tā ko viņš dara???? Jau pirmā savas darbošanās laikā viņš sadarīja muļķibas atļaujot visiem iegūt atpakaļ savu radu īpašumus - dzīvojamās mājas ar visiem īrniekiem. Atbrauca visi un uzreiz saņēma visu atpakļ bez nekādām problēmām lūdzu ņemiet, Lietuvā tajā pašā laikā bija likums, lai atgūtu īpašumu bij nepieciešams 5 gadus pirms tam nodzīvot Lietuva, a mūsu muļķu zemē visi visu dabūja pa velti un tālākas visas privatizācijas kuras viņš ar savu svētību atļāva noprivatizēja visus strādājošos uzņēmumus izpārdeva fabrikas un kas ir tagad tukšums paši neko neražojam no kurienes tad budžetā naudiņai būt, protams re samazināja algas un paaugstināja PVN domājot, ka tas viņus glābs!!! Anglijā to pašu gribēja pieņemt par PVN paaugstināšanu, bet nē viņi izvērtēja ko tas nesīs nākotnē un atteicās no šis idejas!!! Mūsu gudrās satelīt galvas nespēj izvērtēt nākotnes riskus un pieņem šadu lēmumu, kas reāli situāciju neuzlabos!!! nu labi aizņemsies tos 9 miljardus lidz valsts kasei lab ka kādi 6 miljardi nonāks!!! Politikā ir nepieciešami īsti profesionāļi, īsti ekonomisti, īsti juristi ne viss komponisti, aktrises un vēl sazin kas!!! tad varbūt arī situācija mainītos. Palasīju pašvaldību vēlēšanās to bukletiņus kur ziņas par katru kandidātu, kā var kandidēt cilvēks uz RD deputāta vietu ja viņam ir vidējā izglītība tikai?????????? Tādi arī vada mūsu valsti ko var brīnīties!!!

T toony 16.12.2008

Paši tādus vēlējāt... šitie lielie bļāvēji - jūs no sākuma uz katru savu protestu izsakiet kādu sakarīgu priekšlikumu ko darīt! A kā lai atdod parādu? Nu pacels nedaudz to nodokli. Godmanis vismaz cenšās kaut ko izdomāt. Par viņu algām - piekrītu. Dzirdēju, ka viņi ar izjūtot to visu, jo, redz, algas sev vairs nepaaugstinās, bet arī nepazeminās... baigais upuris... viss jau būtu ok, ja tikai ne tas trakais bezdarbs valstī...a ko tur Godmanis var līdzēt - to gan nezinu...

J Juris 16.12.2008

Murgs kaut kāds! Tikai čakarē cilvēkus un par sevi domā. Ko tas dos, kad būs PVN 21%?

N navsvarigi 16.12.2008

ES!!
Tie cilveki, kuri atguva savus ipashumus, bija spiesti begt no latvijas un nav vinu vaina, ka ta sanaca. vai tad negodigi, ka vini dabuja atpakal to, ko viniem atnema?? Kas te netaisnigs? Cik tu esi kompetents cilveks ekonomikas jautajumos? Skaidrs, ka japienem nepopulari lemumi, kad "kugis grimst", jo iepriekshejas valdibas, bridinatas, ka var but sudi, neko nedarija. Tagad Godmanis dara, kludas, jo nekludas tas, kas neko nedara un uz vinu lej visus sudus. Var nepatikt vina lemumi kadam, bet ir kaut kas jadara, lai glabtu valsti un te nu, izskatas, ir tas gadijums, kad "jagriezh"! Dzivojam labak vairakus gadus, nekas netika taupits, tagad jataupa. Ja, es ari esmu neapmierinats ar daziem Godmana lemumiem, bet kopuma es vinu atbalstu, jo vins dara kaut ko. Visi tagad gudri vinu nozakat, tiesat. Kad valsts ir uz bankrota sliekshnja, ja tikai tas bankrots nav iestajies, tad jadara un nav laika garam polemikam! Jaglabj valsts, lai nedevalvetos nacionala valuta, lai cilveki sanemtu pensijas un pabalstus... Godmanim parmet komunikaciju. Paskatieties, cik vins strada! Vins dienam un naktim strada, nak uz TV cilvekiem skaidrot, kas un kaa... Kada nafig vispar komunikacija, kad esi nostradajies diennaktim un labi, ja esi pagulejis dazas stundas??!! Apsezhas tads Repshe un tik atkarto kaa vista: shita valdiba neko nespej! Ko tad Repshes valdiba neko nedarija? Darba deveju asociacija? Nu jaa, glabsim viesnicu biznesu, lai parejas nozares aiziet pa pieskari. Man darba deveju asociacijas vaditaja ir atmina ar to, ka vina aizstaveja azartspelu biznesu. Viniem- Repshem, darba deveju asociacijai, ir dzili "pie kajas" kas bus ar valsti, ka tik savas intereses aizstavet! Gazisim tagad shito valdibu, naks jauni, kamer tiks skaidriba kas un kaa, iestasies bankrots, jo mes kaa minimums esam uz bankrota sliekshna, ja jau runa saka iet par lata devalveshanu un pat Zviedrija ar mieru glabt musu ekonomiku! Cilveki, neko nesaprot un tik malj!

Z ziksis 16.12.2008

Vajag ieviest, pēc koda, kāds tagad ir ļoti moderns- katram darba darītājam, algas samaksas griestus! Bet Saeimā jāiet sēdēt tiem, kas brīvajā no darba laika, bez samaksas sēdēs un lems par to kas ir aktuāls visiem, nevis krāks visas televīzijas priekšā un tikai tur -kur jāparakstās par algu - atvērs acis, un pārbaudīs, vai nav apskaitīti kamēr gulēja, vai aprēķināts viss ir pareizi!!!

I ilze 16.12.2008

mans sapnis strādāt par deputāta palīdzi http://www.neverlands.ru/cgi-bin/go.cgi?uid=1706718

J Juris 16.12.2008

Tad piesakies! Varbūt tu izglābsi Latvijas ekonomiku.

B beibe 16.12.2008

starp citu, sodien zinjaas dzirdeeju, ka deputatiem alga ir 45 lati stunda vai diena? es isti nesapratu.. Un ja ar 40 stundu darba nedeelu sanaak tiri ta neko, ja ir taa likme stundaa!

K kity 16.12.2008

nu visam samazina algas, bet dzīvokļiem pa kom, pieliek, apkurei tā pat, pa ko lai visu samaksā??? kad pieliks bērnu pabalstus?? viņi ar 7 ls mēnesī nevar paēst un apģērbt...
tiešām lai savām alg;am paņem nost vienu nullīti!!!

Tā var sākties zagšana!

P partizans 16.12.2008

bernu partikai un medikamentiem tiek pacelti nodokli bet azartspeleem nee!

K kengurs 16.12.2008

vajadzētu atrast Kārli Ulmani 2 un lai tas ieved atkal kārtību!!!

J Juris 16.12.2008

Valdis Zatlers to pavaeiks!

A Antra 17.12.2008

bulšits...laikam jāsāk vēlēšanās balsot par krievu partijām, kreisajiem utt... lai beidzot kaut kas mainītos... a ko darīt parastiem cilvēkiem visiem poh..tādas dusmas, gribētos visus tos lošus nosēdināt uz minimālās algas bez jebkādiem bonusiem, bez nekādām kompensācijam, tad viņi redzēs treknos gadus...idiotu bars...!

L Ligucis 17.12.2008

Latvijā tiek popularizēta doma - ja pats negāji un vēlēšanām, tad Tev nav tiesību nosodīt pie varas esošos politiķus. Man jautājums ir tāds - PAR KO LAI ES BALSOJU. Katrās vēlēšānās ir vieni un tie paši mērgļi sarakstos.
Sāku piekrist Antrai, ka, laikam, jābalso būs par krievu partijām - tās vēl nav izmēģinātas darbībā.

Godmaņa kungs - lai Tev veicās, strēbjot visus tos mēslus, ko ievārīja Kalvīts, Repše un pārējie Muļķi.

J Juris 19.12.2008

Lai dzīve kļūtu labaka, jāsāk dejot Jumpdance, piemēram dziesma Freefall!

L Lotars 30.01.2009

Ar izglītību un augstskolas diplomu vien nepietiek!
Galvenais, lai galva strādā - prot novērtēt, prognozēt un skaitīt.
Kā arī godprātīgi pildīt sev uzdotos pienākumus Tautas un Valsts labā.
Da kaut vai triju klašu izglītība - ja piemīt augstāk minētie faktori.

D dumpigais 30.01.2009

neviens protams neapstrīd ka apsolūtais vairākums uzņēmumu latvijā pieder ārvalstniekiem.tā teikt eiropas buržujiem. nu tad bērniņi.klausās- 7.5 miljardus mums aizdod eiropa lai attīstītu latvijā uzņēmējdarbību.tad kas te sanāk viņi aizdod naudu mums lai attīstītu paši savus uzņēmumus šeit latvijā???? un kuros mēs vergosim. un par viņu izmaksāto algu vel viņiem atmaksāsim itkā mums izsniegto kredītu... ES īstenos nolūkus un tā saukto labdarību... jau pirms stāties ES bija skaidrs, ka tiks metodiski izniicinaata gan cukura ražošana, gan lauksaimniecība kaa taada... pamazām, paleenām... un ko nevarees gluzhi iznīcināt kā nezāli, tam uzliks sirdīgas kvotas... taa teikt lai īpaši te neizvērstos... vinjiem nav vajadzīga dalībvalsts ar attīstītu ražošanu, bet gan donorvalsts un par taadu mees arii kljuvaam... taapeec jau arii aizdevumu izsniedz, jo galu galā - savējie tak jāatbalsta un ja pie reizes vel ir kaadi burkaanu grauzēji, kas to visu labprātīgi kompensēs, tad vispār pa smuko..., kā valdība to pieljāva...un tā pat vairs nav zagšana.bet gan rūpīgi un smalki izplānota afēra.visa naudiņa tāpat aizlido tu..tūū prom no Latvijas. Pat izvēloties tik nevainīgu Latvijas preci kā šokolādes sieriņš naudiņa aiziet prom no Latvijas. Pat jūsu radi kas strādā anglijā, īrijā un nopelnīto naudiņu atsūta jums. kuru jūs iztērējat Rimi un Maxima veikalā. Arī aizceļo atpakaļ v. Un tādu piemēru ir absolūtais vairākums.un vairs neko nevar mainīt kaut izstiepies vai saraujies. Viss ir izsaimniekots pa šiem 18 gadiem un jātiesā ir visi. Pat tie kas tikai pacietīgi klusēja bet nezaga.