www.sudzibas.lv Itella Ужасный сервисс

Itella - Ужасный сервисс

Худшая в Латвии и Европе служба доставки. Хронически нарушают сроки и место доставки, т.к. руководствуются только своими не очень широкими возможностями. К сожалению, через эту компанию осуществляется доставка из некоторых популярных Интернет-магазинов. Уже третий заказ подряд доставляется со сроком 20 - 30 дней с момента получения ими заказа. При чем заказ размещается в пакоматы там, где удобно только компании - то нет мест в ближайшем, к указанному в заказе адресу, пакомате; то размер заказа (большой) не позволяет им доставить в ближайшие к адресу доставки пункты получения.
Мой личный опрос людей, которые также вынуждены пользоваться их услугами, показал, что недовольных их услугами практически 90%, но чаще они едут получать заказ где-бы его не разместили, чтобы не связываться с этой "скандальной и непрофессиональной компанией". Жаль, что такие компании занимают значительную долю рынка из-за контрактов с иностранными компаниями, а на клиентов в Латвии им НАПЛЕВАТЬ. Отвратительный сервис!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 20.08.2023

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

Papildināts MiTa 21.08.2023

Diemžēl tas ir jūsu pastāvīgais modus operandi. Es uzrakstīju sūdzību sudzibas.lv tikai pēc tam, kad sazinājos ar jums. Jūs vadāties tikai pēc savām interesēm, bet ne apmierināt patērētājus, kuri ir spiesti izmantot jūsu pakalpojumus. Diemžēl jums nerūp Latvijas patērētāji. Ja 90 procentiem no jūsu piespiedu klientiem būtu izvēles iespējas, jums nebūtu klientu.
Es pērku preces interneta veikalā, jo nevēlos doties citur, un pārdevējs garantē piegādi uz manu adresi. Bet jūs piegādājat manus pirkumus tikai tur, kur varat un kur jums tas ir ērti, un piespiežat mani braukt pāri pilsētai, lai mājās saņemtu piegādi, par kuru es samaksāju. Un jūs neuzskatāt pretenzijas, kā tam vajadzētu būt saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem. Jūs sniedzat pretīgus pakalpojumus, kas nav Latvijas tirgus cienīgi.