www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, nebeidzama melošana

Itella - Slikts serviss, nebeidzama melošana

Nevaru sanemt savu paku, operators tikai apsola bet neko nedara, jau 4-as. Dienas nevaru sanemt, pa telefonu visu laiku melo. Shoferis ne vienu apsolīto laiku neatbrauc. Stulbs servis. Rakstu viniem uz pastu ari nekada atbilde nav. Viniem tikai divos laika posmos igada pakas no rita un vakara no 18: 00 lidz 22: 00 gaidīju uz ilas no 17: 30 līdz 23: 00 neviens neatbrauca operators kuram var piezvanit strāda tikai līdz 18: 00 ka var kaut ko risinat jo ne viens nestrāda. Sūtījumu numurs ly40824

Atbilde no iFix.lv Support 21.09.2018

Sveiki, lidziga situacija. mes uznemumas sutijam no Vacijas caur dhl un beigas seit LV caur itellu neviss pa taisnu veselu nedelu vedusi it ka. kolegis sedeja un gaidija ieskaitot mani. tikai pec blausanas atveda.