www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

AtrisinātaItella - Slikts serviss

Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem un telefona zvaniem neatbild. Itellai - ielieciet paku kādā pakomātā vai varu pats aizbraukt uz itellas loģistikas centru un savākt savu paku.

Cy229813324de

P. S. Lindiņ, savu bezjēdzīgo komentāru vari paturēt pie sevis.

13.01.2020

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 14.01.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi [email protected] un norādīt nepiegādātā sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Sūdzība veiksmīgi atrisināta TomJones 19.01.2020

Kurjers atveda paciņu 17. janvārī.

T

B bb20895803453 13.01.2020

Man arī bija līdzīga pieredze ar Itellu. Neatved paciņu, nepasaka kur ir, nevar sazināties. Tā kompānija ir kautkāds vājprāts. Gandrīz netiku pie savas dārgās paciņas.

L Linda_J 13.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā. Jāgrižās ir pie pakalpojuma sniedzēja direkcijas.

L Linda_J 14.01.2020

Vispirms ir jāiemācās vainu atrast sevī, nevis uzreiz skriet un sūdzēties.
Ļoti daudzās sūdzībās tieši tas ir redzams, ka pats sūdzības iesniedzējs ir vainīgs, bet nu savu neaudziinātību taču neviens neatdzīst. Vieglāk ir vainot visus apkārt, Nevis rakstīt bezjēdzīgas sūdzības šaubīgā vietnē.

T TomJones 14.01.2020

Šī ir šaubīga persona ar dīvainu motivāciju rakstīt bezjēdzīgi pamācošus spriedelējumus kā nelietot šo resursu.