www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Kopš 20. Novembra nav nekādas ziņas, kad būs piegādāta prece, birojs nav sazvanāms. Vācijas interneta veikalam un Itellas mātes uzņēmumam jau ziņots par problēmu, ceru, ka drīz būs atrisināta.
Diemžēl būs jābeidz iepirkties tajā veikalā, jo tik un tā pie sevis es neieraudzīšu tās preces. Žēl, ka Dhl turpina ar viņiem sadarboties! Labāk dot iespēju veiksmīgi strādāt citiem!

26.11.2019

N

P pagpag 26.11.2019

Šeit problēma varētu būt daudz dziļāka, un jāvēršās ir nevis pie Itellas, bet pie DHL Latvija lai sazinās ar vācu kolēģiem vai pat pie vācu internetveikala... Te varbūt visuzinošais(-ā) TērkīDeviņNulViens labāk izskaidros... Jūs vispār esat pārliecināta ka sūtījumi pat pa Vācijas teritoriju iet ar DHL, jo kādavelnapēc Latvijā sūtījums tiek nodots neizteikšos kāda "stila" kompānijai nevis DHL? Pirms kāda laiciņa pasūtīju trīs žurnālus kopā pa apmēram 15eur plus piegāde itkā ar pasūtīšanas mājaslapā minēto DHL(!) vienā aploksnē pa apmēram vēl tikpat... Varbūt šādas aploksnes sūtīšana ar DHLno Vācijas īstenībā maksā nevis 15eur bet 115eur, jo žurnāli pat nebija ievietoti sarkandzeltenajā DHL aploksnē...

Z zilais valis 26.11.2019

Varu parādīt identisku bildi savam sūtījumam. Sakrīt viss, pat minūtes (!).