www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Neatod sūtījumu jau mēnesi, kurš atrodas viņu noliktavā. Katru reizi kad zvanu Sola ka uzzinās un pārzvanīs, bet nepārzvana. Un uz jautājumu kad es saņemšu savu pasūtījumu man atbild kurjeram nebija laika piegādāt, nākamajā dienā pasaka ka viņiem jāatrod viņa noliktavā ka ļoti daudz darba. Es visu saprotu, bet nejau mēnesi nevar piegādāt. Šausmīgs serviss,
mēnesis pagājis, gaidām tālāk.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 13.12.2022

Cien. Augusta,
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju ar Jūsu sūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot sūtījuma numuru uz [email protected]
Uzņēmuma vārdā atvainojamies par piegādes kavējumiem, kas radušies lielo ienākošo ārzemju sūtījumu apjomu ietekmē.
Pateicoties par Jūsu sapratni,
Itella Klientu atbalsta komanda

A AS-asila 13.12.2022

Nam tagad jau otru nedeļu melo, es jau piedāvāju atbraukt pašai pakaļ sacai pakai, ko es tikai neesmu dzirdējusi. Nav nekādas ziņas, vieni meli, gaidu kas būs rītdien, viņi sola ka es rīt pati varu saņemt Marupes noliktavā … visu nedeļu viņi bija pateikuši ka es nevaru saņemt to paku noliktavā… murgi

A AS-asila 13.12.2022

*Man

A Augusta Stankeviča 13.12.2022

Jā, man šodien pateica tieši to pašu. Aro gaidu rītdienu. Bardaks.

Good Intentions 13.12.2022

Itella un venipak neiesaku.

B Baiba Krūmiņa 29.12.2022

Par Itella identiska situácija. Paku diemzél nedabūsiet. Liekas, ka pakas paņem paši, manéjás saturu kádi citi suņi laimígi saņéma Ziemassvétkos. Zél tikai pašus pakas sūtītájus , kam tádu zábaku dél jáatgriez nauda, jo paka lídz Rígai nonáca. Parūpésimies, lai PTAC vai Policija šos zagļus paņem pie dziesmas. Saprastu, ja tas būtu viens sūtījums, ne 300+, un tie ir tikai tie, kas minéti šeit.