www.sudzibas.lv Itella slikts serviss

Itella - slikts serviss

Jau kuro reizi atkal ir jālamājas ar viņiem, mūžīgi viena atruna - nebija norādīts telefona nr. Nezkapēc Latvijas pasts, Tnt, Ups vai Dhls pa tiešo nogādā vienmēr, vai ja nesanāk tad atstāj zīmīti ka bijuši adresē un nevar sazināties. Šitie ir konkrēti dauņi kas nevar vai negrib uzlabot savu servisu. Vislaik jāsēž uz trackinga, darbu bija daudz - galīgi aizmirsu un protams sūtās mans sūtījums atpakaļ uz izsūtītāja valsti, vnk lieliski...

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 26.07.2022

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un radušos situāciju.
Mēs sazināsimies ar Jums privāti, lai pārbaudītu radušos situāciju.

Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

I

Good Intentions 26.07.2022

Itella ir diezgan tāda kompānija. Kurjeri var pabraukt garām, neatbraukt, atzīmēt, ka bija, kaut nebija utml.

I izbesītais 26.07.2022

viņi ir faking kretīni vnk. es no sirds vēlu kaut tie lohi bankrotētu, diemžēl nekad nevar zināt vai DHLs nodos šitiem sūdainajiem apakšniekiem tavu sūtijumu vai ne. 90% gadijumu ar itellu ir gemarojs ja paka ir tikusi pie viņiem.

P PatiesiibasMeka 26.07.2022

Nu vismaz rīgā un ar amazon paciņām viņi ir iemācījušies strādāt, bet visādi citādi jā - bēdu ieleja, debilismā konkurē ar venipak. Tiesa, arī dpd reizēm ir bijuši tādi paši faķīri.