www.sudzibas.lv Itella Šausmīgs serviss

Itella - Šausmīgs serviss

Sliktākais serviss ever, kurjera visatļautība, bez jebkādām ētikas normām, komunikācijas. Kā var ienākt prātā sūtījumu piegādāt bez iepriekšējas saskaņošanas, zvana, kad ir klāt un pēc min var piegādāt, nopietni? Iedomāties klauvēties pie logiem, mest sūtījumu pāri sētais, melot par laiku, kad ieradīsies bez iepriekšējas Saskaņošanas.. Sūtījumus atstāt kad un kur iegribas. Nav ne sms, ne epasta. Gaida, kad klients skries saņemt sūtījumu uz sekundi. Nopietni? Mūsdienās? Piegādā sūtījumu, bet neatstāj nekādu ziņu, nekur tikai neatbildēti zvani, nekas oficiāls. Zvana serviss uz nulli, ar lielām mutēm bez jebkādas cilvēcīgas attieksmes.. Melīgs kantoris, un ļoti zemā līmenī, loģistikas uzņēmums, bez loģistikas.. Neiesaku, nekad mūžā neesmu redzējusi un piedzīvojusi ko tik zemā līmenī servisā.. Un pats trakākais, ka Dhl ir sadarbības partneri un nevar izvēlēties citu iespēju, kad piegādā no de uz lv..

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 03.01.2022

Cien. Signe,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi un sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzu sazinieties ar mums Facebook Messenger - Smartpost Latvija.

Itella Klientu atbalsta komanda

Good Intentions 01.01.2022

Neiesaku lietot Itella un Venipak.

Oļegs Zatlers 01.01.2022

Es gan iesaku, nekad nav bijušas problēmas.

R Rīdzinieks123 08.01.2022

Signe, man arī ir slikta pieredze ar Itella, tikai viņu kurjeras izdomāja, ka nevēlas piegādāt, aizdomas, ka viņš nospēra. Jau mēnesi Itella "meklē" paciņu un nevar atrast.
BET par sūtīšanu no Vācijas, šī nev vienīgā iespēja! Ir kompānijas arī Vācijas teritorijā, kuras nodarbojas ar paku sūtīšanu uz Latviju. Viņi savāc no uzņēmuma Vācijā (vai viņiem piegādā) un tad ar savu loģistiku piegādā šeit. Vienīgi tas protams sanāk nedaudz ilgāk, bet garantēti piegādā vienmēr un brīdina par gaidāmo piegādi.