www.sudzibas.lv Itella Nav izpratnes par loģistiku pēc būtības

Itella - Nav izpratnes par loģistiku pēc būtības

Latvijas veiksmes stāsts ar nosaukumu "Itella" turpinās.
Kaut kā, pēc vairākkārtīgās bēdīgās pieredzes ar piegādi no Vācijas un ES valstīm sūtot, bija izdevies izvairīties no šī nespējnieku kantora (sūtīju visu caur UPS, nedaudz piemaksājot), tāpēc biju zaudējis modrību, pasūtot no ziemeļvalstīm caur GLS... Sūtījums no Somijas līdz lidostas pļavām Mārupē pienāca divās diennaktīs (ceturtdien, 17.augustā) kā arī bija plānots. Tālāk piegādē ar saukli "hold my beer, mēs jumsim' piegādas'" iesaistījās latvju bāliņu apvienība itella, kuras lielākais sasniegums kā POSTI meitasuzņēmumam ir līgums ar DHL. Visu gaišu.
Piektdienas 18.augusta rītā, 10:49 saņēmu īsziņu, ka kurjers šodien piegādās sūtījumu. Saplānoju darbus un devos uz piegādes adresi, kurā pavadīju tieši sešas stundas un 40 minūtes, kamēr kaut kāda sestā maņa lika ielūkoties itella mājaslapā. Izrādās kāds no piektdienasvakarāātrāktusētājgribētājiem (lasīt "kurjers"), esot mēģinājis plkst.16:22 man šo sūtījumu piegādāt, protams, uzskatot īsziņu vai telefona zvanu XXI gadsimtā par lieku un nevajadzīgu arhaismu. Klientu servisa puisis telefoniski sazvanīts likās pārsteigts par šo situāciju, ka kurjers nav ieradies adresē, kurā 24/7 dežurē sargs, manu variantu par atklātu melošanu noraidīja un nozvērējās, ka "mēs strādājam arī sestdienās", tāpēc rīt viss būšot smuki un čiki, piki, trallallā.
Kaut kāda septītā maņa man teica priekšā, ka bāliņu nespējnieku kantoris vēl nav savus piegādes meistarstiķus līdz galam rādījis esam un tā arī notikās. Sestdienu, svētdienu izlaižam, nespējnieku mājaslapā parādās "sūtījums reģistrēts" un klientam no sajūsmas jāčurā tvaiks stāvus gaisā par šādu servisu.
Pirmdienas 21.augusta rīts pienāca ar īsziņu no kurjera, ka sūtījums tiks piegādāts no 8:35 līdz... Tālāk nelasīju, jo sakārtoju darbus un devos uz piegādes adresi. Pa ceļam zvanīja kurjers, gods kam gods, adresē viņš bija nokļuvis ātrāk par mani, tāpēc sūtījumu ienesa un atstāja pie dežuranta, kurš, kā jau minēts, tur atrodas 24/7. Tiktāl viss būtu saprotami. Pārsteigumu pēc nepilnas stundas sagādāja zvans no augšminētā nespējnieku t.s. "klientu servisa", kura darbiniece vēlējās "saskaņot laikus sūtījuma atkārtotai piegādei rīt (otrdien).
Šeit es nedaudz apstulbu.
Skaidrs, ka Latvijas izcilākajā loģistikas uzņēmumā labā roka noteikti zina, ko dara kreisā, vai t' par to vispār varētu šaubīties pēc līdzšinējās pieredzes, bet nu šī situācija prasījās komentējama brīvā, necenzējamā leksikā, ko arī nekavējos darīt. Pēc brīža noskaidrojām, ka kurjers no rīta ir piegādājis citu sūtījumu (jā, pirms kāda mēneša sūtīju no Ķīnas, negaidīju, ka tik ātri pienāks), tādēļ sarunas beigas noslēdzās jau cenzētā leksikā. Un pilnīgi lieki.
Kaut kāda astotā maņa tirdīja mani aplūkot šī Ķīnas sūtījuma vēsturi bāliņu mājaslapā... Kā jums liekas, ko kujers vēl esot man "mēģinājis piegādāt" piektdienas pēcpusdienā bez īsziņas, e-pasta, vai telefona zvana? Pareizi, arī šo sūtījumu...
Noslēgumā pāris jautājumi:
Kāda s**a pēc man bija jānokvern piektdien sešas stundas, gaidot kurjeru?
Kāda s**a pēc sūtījums, kas nav piegādāts s**a itellas dēļ, ir jāaiztur vēl uz pāris dienām, nu tā - "ponta" pēc, lai varētu "saskaņot piegādes laikus" uz... jā, uz RĪTDIENU, nevis šodienu?
Kādā p*pelē jābūt loģistikas uzņēmuma darbiniekiem, kuri nevar sasiet kopā divus diegus - iedot kurjeram piektdienas sūtījumu ar identisku adresi tai, kurā jāveic piegāde pirmdien? Divi sūtījumi, kurus piektdien "tika mēģināts piegādāt" uz vienu adresi? A?
Ceru, ka uz šiem jautājumiem atbildes būs POSTI vadībai Somijā, bet līdz tam, lūdzu, sūtiet ar UPS, viņiem kaut kā, nezin kā, izdodas gan telefonā klienta cipariņus nospiest, gan īsziņas nosūtīt un viņi pat māk dienu ātrāk e-pastus!
Bet nespējniekus aizmirstam.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 24.08.2023

Cien. Klient,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt minētā sūtījuma numuru uz [email protected] un norādīt piegādes adresi, kā arī saņēmēja vārdu un kontaktus.
Smartpost Klientu atbalsta komanda

Papildināts Aivarrrrrrs 24.08.2023

Velns parāvis, es rakstīju jau pagājušo piektdien jūsu sēņotāju apvienības "klientu servisam", izmantojot mājaslapā ievietoto formu saziņai. Uz manu norādīto e-pastu atnāca apstiprinājums, ka vēstule saņemta un atbilde būs tūlīt, vēlākais, divu darba dienu laikā. Rīt būs nedēļa kopš e-pasta saņemšanas, jums ko, laika atskaite pēc citas galaktikas fizikas likumiem notiek?

S sumup 22.08.2023

viss logiski..paskaties kaada alga visiem dhl.itella.omnivaam utt..maksaa kurjeriem kapeikas..vinjam iedod dienaa izvadaat pat 40 adreses..vot pasaki vai tas ir izdaraams 8 stundaas? logiski ka nee..darba sludinaajumos nepaartraukti meklee darbiniekus.maksaat negrib..luuk rezultaats..tur iet straadaat taadi cjlveeki kurus nekur citur nenjem darbaa..un kaadu atbildiibu var prasiit no tiem?

A aicis24 22.08.2023

Kādas 40 adreses, ja būti tik maz, tad jau problēmu nebūtu. Vidēji ir no 80-100 adresēm dienā.

G Gii 23.08.2023

Bet tad kāpēc iet strādāt darbu par kapeikām, kuru, kā jūs sakāt, nevar izdarīt? Ja neviens neies strādāt, uzņēmums būs spiests pacelt algas, lai kaut kā piesaistītu. Kāpēc citiem būtu jācieš, ka kurjers un menedžere ar pamatskolas izglītību necieš savu zemu apmaksāto darbu?

A Aivarrrrrrs 24.08.2023

Es pareizi saprotu pēc komentāra, ka, piemēram, skolotājs, ja viņam daudz darba un arī maz maksā, var uzsmidzināt saviem darba pienākumiem un bezatbildīgi mācīt bērniem, ka 2x2=3,14?

P PēterītisOnkulītis 03.10.2023

Vidēji ir 110-150 ;)

S sumup 22.08.2023

un tas nav tik kurjeros..visur latvijaa..re kur autobusu shoferu nav..jau pieriigaa atcelj masveidaa reisus..cilveeki uz darbu netiek..vai kaads to risina? ja buutu algas normaalas atkauties nevareetu no straadaat gribeetaajiem...visi normaalie jaunieshi jau aarzemees..te palikushi luuzeri un pirmspensijas cilveeki..un vadaas peec sauklja...kaa maksaa taa straadaa.viss logiski..es arii baigi nenenstos ja maksaa kapeikas..uzspljautu

VSR 22.08.2023

Negribi strādāt, dod iespēju citiem, kas vēlās. Piemēram ukraiņi un tml.
Vainot vienmēr var algu un tml. Tad visiem ir jābaikotē firmas, tad kaut kas mainīsies. No Jūsu puses tikai tukši burtu baiti.

Negribi strādāt, dod iespēju citiem, kas vēlās. = = = Bet kurš grib? No firmas Leščinskis-Šleskrs un ko cilvēki vienkārši skrien vēl ātrāk nekā no Latvijas jo autobusu vadītāji maksā minimālo algu!

Velvetpopstar 22.08.2023

Ir gan alga noteicošais. Jo mūsdienās pa minimālo algu nevar normāli izdzīvot un vēl maksāt pa dzīvokli un pārtiku.

Par visu ir jāmaksā. Tai skaitā par Latvijas valdnieku stulbajiem lēmumiem!

A Aivarrrrrrs 24.08.2023

Es pareizi saprotu pēc komentāra, ka, piemēram, skolotājs, ja viņam daudz darba un maz maksā, var mācīt bērniem, ka 2x2=3,14?

Cik skolptajiem ir alga? 1500+ eiro/men? Bet vai zini, ka bīstamā nozarē, kur cilvēkiem no putekļiem rodas silikoze, darbinieks saņem 700-800 eiro mēnesī? Jūs skolotāji ir [censured]!

A Aivarrrrrrs 25.08.2023

1500 eiro mēnesī? Kurā galaktikā? Vaicāju tādēļ, ka 20 gadus strādāju par skolotāju skolā un skaidrs, ka cilvēkiem vispār nav priekšstata par pedagoga profesiju. Vispār. Nav.

Itella Support Pārstāvja atbilde 21 st atpakaļ

Cien. Klient,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt minētā sūtījuma numuru uz [slēpt]@itella.com un norādīt piegādes adresi, kā arī saņēmēja vārdu un kontaktus.
Smartpost Klientu atbalsta komanda

---------------------
Atbilde ir Raikina stiļā "Все куры сдохли тчк высылайте новый телескоп" ('Visas cāļi ir miruši pks nosūtiet jaunu teleskopu')