www.sudzibas.lv Itella Draudzmīgs serviss

Itella Logistics SIA - Draudzmīgs serviss

Nesaprotu, kas šo brīnumuzņēmumu vada, vai nevada? Īpaši vēlos izcelt talantus no transporta nodaļas un kurjerus. Vienkārši pretīgs uzņēmums. Piegādes serviss ir d***ā, atstāj sūtījumus kur vēlas, ja vispār atstāj un nav nedēļām jāgaida piegāde, komunikācijā kurjeri ir pretīgi, klientu servisā kaut kādi muļķi strādā, vienmēr uzraksta copy paste ziņu cik viņiem ļoti žēl par radušos situāciju un turpina būt izcili sūdīga servisa nodrošinātāji. Lai kā vēlētos izvairīties no sadarbības ar Itella, vienmēr atrodas kāds uzņēmums kuram ir pajāt un savas piegādes gatavs atdod wanna be kurjerserviss Itella. Bet gandarījums par uzņēmumiem, kas tomēr domā ar galvu un domā par saviem klientiem un aizgājuši no Itella. Ceru, ka man vairs jūs nekad nevajadzēs izmantot. Un nevajag rakstīt ziņas, lai noskaidrotu apstākļus, no šiem apstākļiem es varu sarakstīt grāmatu, bet izmaiņas nebūs. Vienkārši no sirds paldies par sūdīgu pieredzi!

G Gii 22.09.2023

āmen