www.sudzibas.lv Itella Briesmīgs serviss

Itella - Briesmīgs serviss

Vienkārši trūkst vārdu attiecībā uz manu situāciju..

Veicu pasūtījumu guess. Eu veikalā un gaidīju kurjeru ar paciņu. Atnāk sms ar info, ka paciņa ir piegādāta smartpost Mežciemā. Es atrodos Juglā) ) ) zvanu uz klientu servisu, kur man atbild, ka viss ir ok un paciņas mēdz piegādāt uz pickup punktiem pēc savas izvēles. Forši, ne? No Juglas braukt uz Mēžciemu pēc sūtījuma! Vienkārši pretīga attieksme..

07.08.2020

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 10.08.2020

Labrīt! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi pakas @itella.com un norādīt sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

W waka 07.08.2020

Labi, ka mežciems ir blakus juglai

н НеКариньш 07.08.2020

3 km? Bet ja jabrauc no Inčukslna uz Siguldu 15 km? Ridzinieki! Jūs zažraļis!

M Mangus 08.08.2020

Jūsu ironija ir nevietā. Ja nopērku preci ar piegādi uz mājām, tad arī vēlos šo pakalpojumu saņemt.

н НеКариньш 08.08.2020

Par papildmaksu 2.82 eiri - lūdzu... nav problēmu...

н НеКариньш 09.08.2020

"Ja nopērku preci ar piegādi uz mājām, tad arī vēlos šo pakalpojumu saņemt. " - - - Ne līdz mājām, bet līdz tuvākājam piegadās Latvijas pasta centram! Gribi līdz mājām, tad to par papildmaksu!

н НеКариньш 08.08.2020

*eiro

E Elmars90 11.08.2020

Arī man, kuram neder, ka paku pārmet uz kaut kādu skapi, šis ir pārsteigums. Reāli besī, ne pabrīdina, ka tā būs, ka nepievedīs līdz durvīm. Nu riebjas, ka DHL izmanto šitos kverpļus.