www.sudzibas.lv Itella Briesmīgs serviss

Itella - Briesmīgs serviss

Labdien,

vēlējos uzzināt kur un kā varu iegūt savu paciņu, kuru sūtīju no asos. Pakas id - jjd149070002519849.

Ļoti neizprotama situācija. Sākot ar to, ka neatnāca nekāds epasts par to, ka būs kurjers - kurā dienā un cikos. Vienkārši esot atbraucis dienas vidū un uzzvanījis. Kad visiem normāliem cilvēkiem darba dienas vidus ir - darba diena. Tālāk uzreiz zvanīju uz jūsu centru, neviens neceļ jau vairāk kā nedēļu. Uz epastiem neatbild. Es ļoti vēlētos saņemt savu paciņu, jo nākamnedēļ dodos prom. Varu aizbraukt pakaļ, vai varat kaut kādā pakomātā ielikt. Attieksme tiešām zemāka par 0. Nesaprotu, kā šī kompānija var vispār vēl strādāt, ja par viņu ir tik daudz negatīvu sūdzību.

Paldies, ceru uz drīzu situācijas atrisināšanu.

17.01.2020

K Ksenija Āboltiņa 17.01.2020

Pilnīgi tāda pati situācija, nezinu, kā tiks atrisināta.

Pacco_al 19.01.2020

Kā strādā? Ļoti vienkārši - viņi piegādā sūtījumus, kuri nāk no ārzemēm no dažādiem citiem pārvadātājiem un mīksto viņi likuši uz sūdzībām, atsauksmēm un neapmierinātību, jo ne jau saņēmējs te maksā.

Pilnīgi tāda pati situācija! (((