E Edys Blīkšķis 22.12.2018

Kas negrib strādāt, tiem visur būs slikti

Работяга 22.12.2018

sslv darbinieku skaits parsniedza darbadeveja piedavatas vakances, neviens negrib stradat :(

E Edys Blīkšķis 23.12.2018

Lūk tad vajag domāt ko spēj piedāvāt uzņēmumam, lai viņam būtu rentabli rūpēties ar tavām, kā darbinieka vajadzībām. JA nespēj neko piedāvāt vairāk, kā jebkurš, kurš "kaut ko māk, kaut ko grib" darīt, tad nav ko pārdzīvot un jāstrādā kur var ;)

Работяга 23.12.2018

kam vajadzeja tik daudz rakstit? vareja divos vardos, tev kautkas nepatik - tur vakances setnieka ilgos gados neaiznemas.

Работяга 23.12.2018

vispar ar sslv es gribeju teikt ka statistika melo, piem mums vieteja uznemuma strada 40 cilveki, riga tadas uznemumu ir 7, tas ir 280 cilveki, latvija tadus uznemumus daudz citos pilsetas pluss riga administrativa vadiba, kopskaita 1 200 cilveku iekartoti darba, pec oficialas statistikas taja uznemuma strada 12 000 cilveku, tas nozike ka statistika palielinata 10 reizu, tatad latvija dzivo nevis 2 milioni cilveku bet 200 000, tatad no viniem 100 000 tas ir pensionari, 80 tas ir budzetnieki ( policija, arsti, ugunsdzeseji, administrativa vadiba, armija) 10 tas ir berni nesasniegusi pilngadibu, paliek 10 tukst no kuriem 6 ir riga, kuri 3 500 spriezot pec sslv nekur nestrada!