www.sudzibas.lv ISYTC Sia Neprofesionali

ISYTC Sia - Neprofesionali

Iesaku neizmantot SYTC pakalpojumus saistībā ar Work&Travel USA prorammu!
Nolēmu piedalīties Work&Travel USA programmā. Aizgāju uz šo aģentūru un sāku kārtot papīrus. Sākumā viss ritēja normāli, bet pēc tam vairs nesaņēmu atbildes uz epastiem, nekas nenotika solītajā termiņā. Ja viņi teica, ka pēc nedēļas atbildes būs, tad pagāja mēneši un viņi nedeva ziņu. Kad pati viņus meklēju un uzdevu jautājumus, arī nekādas ievērības cienīgas atbildes nebija. Tik teica lai vēl pagaidu un vispār neko nepaskaidroja.
Rezultātā par manu darbu ASV nebija nekādas skaidrības vēl jūnija vidū, lai gan it kā jūlijā sākumā jau būtu jābūt ASV. Viss beidzās ar to, ka ar SYTC praktiski abpusēji nolēmām pārtraukt darbību. Viņi teica, ka atdos iemaksāto naudu, vēl tas nav noticis (2 dienu laikā, lai gan, protams, ka teica, ka jau būs), cerams, ka vēlāk tomēr atgriezīs.
Faktiski sapratu, ka viņu neprofesionalitātes, neizdarības un vienaldzības dēļ esmu zaudējusi iespēju vasarā strādāt ASV, iespējams naudu, un daudz iespēju darīt citas lietas, jo viņi visu laiku apgalvoja, ka uz ASV tomēr tikšu. Turklāt man neviens nevarēja paskaidrot, kur bija problēma.
Es nezinu, kā viņi nodrošina citus pakalpojumus, bet visiem no sirds iesaku neizmantot SYTC, lai piedalītos Work&Travel programmās.

J janis 18.06.2010

NEKAD, ATKĀRTOJU, NEKAD VAIRS NEEJIET UZ SYTC!!!
AGRĀK TAS BIJA LABS KANTORIS, BET TAGAD TAS SERGEJS IR MELIS!!! NEPILDA SOLĪJUMUS.
SYTC IR ARĪ ATŅEMTA LICENCE!!! TIE NAV TIESĪGI IEKĀRTOT DARBĀ NE ASV NE ANGLIJĀ!!!

ANETE EJ UZ http://www.nva.gov.lv/ jeb nodarbinātības valsts aģentūru uz sūdzies par SYTC!!! krāpniekam ir jāsēz cietumā!!!

M Maija 28.06.2011

Pilnīgi piekrītu visiem iepriekšējiem komentāriem par SIA "Student&Young Travel Centre", kuras faktiskā atrašanās vieta Kr.Valdemāra 18, 3-3.kab, Rīgā. Sergejs Ševčenko pastāvīgi sniedz nepatiesu un maldinošu informāciju. Nepilda nevienu solījumu, uz zvaniem neatbild. Par manu darbu ASV nebija nekādas skaidrības vēl jūnija vidū kaut gan jau jūnija sākumā bija jāuzsāk darbs. Dokumentus uzsāku kārtot jau februāra mēnesī. Nekādu pozitīvu palīdzību no Sergeja neizdevās saņemt . Rezultātā iztērēti naudas līdzekļi, pazaudēts laiks un iegūta pieredze par kuru dalos ar jums. Neizmantojiet Sergeja Ševčenko kā Sia "SYTC" "Izpildītājs" pakalpojumus, ja jūs patiešām vēlaties šos pakalpojumus saņemt.