J Jānis 25.06.2011

Jā, es arī gribētu to zināt. Kā ir tur ar to valodu lekciju laikā? Latviešu plūsmā nesāk krieviski runāt?

H ha ha 04.07.2011

murgs pēdējais! !!!
Ja kāds grib pāriet uz citu augstskolu - nereāli - dokumentus neatdod!!!
PURVS konkrēts!

vai tad tur kādreiz ir mācīts latviski?

C Chepajevs 18.08.2011

Kadai diskusiju uzgaju :)

ISMA ir diesgan krievisks instituts, bet ir ari profesori, kuriem dzimtaa valoda ir latvieshu. Beidzu ismu 2007.g.
Tas ir instituts nevis universitate vai augstskola, tapec arii prasibas no studenta ir zemaakas.
Neko sliktu nevaru teikt par ISMU. Visas nebushanas tagad palikushas atminaa kaa kuriozi gadijumi, kas liek tikai pasmieties un nopusties.

Ja loti interesee plusi un minusi, tad te dazhus piemineshu:
- loti maza un nabadziga biblioteka,
- dekanataa stradaa izpalidzigas cacas ar krievu akcentu,
- majas lapa un e-pasts. Nesaprotu kaa studenti vispaar uzzina izmainas, leksiju sarakstu, info par eskameniem, atzimem.. lasamajiem materialiem. Pat nevienu darbu nevar nodot elektroniski! Esmu studejusi arpus LV robezhaam, tapec varu teikt, ka ismai vel ir kur augt.

+ diploms atzits starptautiski
+ tuvu centram
+ ednica
+ dazhi pasniedzeji tiesham super
+ iespejams parskaitit kreditpunktus no ieprieksejas macibu iestades.

A AKAK 22.08.2011

Izvelejos ISMA studet turismu, Samaksaju pa pirmo semestri, un pec tris menesiem gribeju iet prom, uzskatiju, ka naudu izmetu veja, bet man pazinjo, ka jasamaksaa pa pilnu gadu 1350 eiro, savadak man neatdos dokumentus, ta nu arii paliku bez dokumentiem. Un vispar skola ir drausmiga, puse no lekcijam nemaz nenotiek, dazhas lekcijas bija tadas, ka ienaak pasniedzeejs un mieriigi pasaka " varbuut nemaacamies sodien" un pasaka, ka var iet majas, par ko tad galu galaa es maksaaju???? Te jau kaut kur rakstija, skola ljoti krieviska, pasniedzeji runa latviski ar akcentu, daudz ljoti jaunu pasniedzeju. Te vinjiem tiiri nauda interesee, tas arii viss.

O obobs 24.11.2011

Pateiksu vienu ja nesaproti RU valodu labak tur neradies. Tas nekas ja tu iesi latviesu plusma ... jo dazas lekcias notiek ar krievu plusmu un tad tikai runa krieviski nu ir iznemumi ka galveno domu vai uzdevumu pasaka latviski bet visu lekcia runa RU. Nepieminesu vel tadu gadiJumu kad pasniedzejs nemaz nesaprot LV valodu un uzdevumi visi dokumenti ir RU valoda =) JUTU LIDZI VISIEM KAS NESAPROT RU UN MACAS ISMA . . . Cinaties . . .

O obobs 24.11.2011

Parlasot vel te sudzibas ja tu macies ISMA esi gatavs izlaiduma visu klausities RU =)