www.sudzibas.lv ISMA Krāpšana

ISMA - Krāpšana

Ārzemju studentiem tiek anulētas uzturēšanās atļaujas sakarā ar to, ka isma neizsniedz izsaukumus jau 3 mēnešus, jo Ismai ir problēmas ar vid, kuras viņi, protams, nepublicē. Bet pmlp tas neinteresē, ka studenti maksā par šo pakalpojumu 50€ Ismai, kas jāsniedz 2 darba dienu laikā, taču pretim nesaņem ne pakalpojumu, ne paskaidrojumus un vienīgā komunikācijas forma ar studentiem par šo problēmu ir "gaidiet". Studentiem ir nederīgs ua termiņš un tie nevar saņemt pat medicīnas pakalpojumus. Citiem studentus, kuriem pmlp pagarināja lietas izskatīšanu, jau saņēma atteikumu reģistrēt ua, jo isma nesniedz izsaukumu, neskatoties uz to, ka par šo pakalpojumu ir samaksāts, kā arī par mācībām, kuras ir ļoti nekompetentas un paviršas. Kad administrācijai zvana valsts valodā runājošs cilvēks, kurš pārzin likumu un cilvēktiesības, tie Saka, ka jebkāda veida informāciju par šo situāciju snedz tikai personīgi studentam, savukārt, students zvanot, saņem atbildi "jāgaida". Tas jāgaida jau aizgājia līdz tam, ka pmlp anulē ua. Bezkaunība un manipulācija. Jāklapē ciet šis krāpnieku kantoris, kas nenes nekādu labumu sabiedrībā. Pirmo reizi tiek redzēta šāda bezkaunība.

28.03.2023

P Patiess Fakts 16.04.2023

Sveiki visiem, kur var sūdzēties par šo nekompetento iestādi, studentiem ir izkrāpta nauda, studijas vini nav pabeigusi. ISMA ne par ko nenes atbildību. Tiesībsargam var sūdzētiest?